War, war never changes

Nitek dnia 23 lipca, 2013 o 15:53    26 

O'rly? Zakończono właśnie prace nad największym modem do Fallouta 2.

Fallout Restoration Project 2.2 jego nazwa, a zmian w nim tyle, że nie ma co tu kopypastować. Warto wspomnieć, że praktycznie każda lokacja dostała nowe twisty, nowe zachowania NPC w zależności od naszych poczynań, a także garść poprawek podstawowej wersji gry w tym literówki, co świadczy tylko o przywiązaniu do detali. Odblokowuje także rzeczy niedkończone przez programistów w tym dodatkowe questy, dodaje nowe postacie, coś jak Unfinished Business do obu części Baldurów czy też Planescape Torment.

Do zagrania potrzebujecie oczywście Fallouta 2, a także modyfikacji, którą wraz ze wszystkimi szczegółami, changelogiem i garnkiem złota na końcu tęczy znajdziecie w linku poniżej.

Stworzenie Restoration Project zajęło sześć lat, ale hej! Lepiej późno niż wcale.

 

Wchodzicie w to?

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz26 myśli nt. „War, war never changes

 1. mamrotha

  Yes!, Ja!, Da!

  Przeszedłem Dwójkę na każdy możliwy sposób (np. team: kobieta w płaszczu strażnika mostu + 3 psy); czy cała gra bez żadnego kill’a w moim wykonaniu. Niech ten MOD się nie wysypuje! I niech dzieci śpią mocno w nocy 🙂

     1. MusialemToPowiedziec

      @furry

      Fallouta 1 wygrałem za jednym posiedzeniem, tak w jedną sobotę, razem coś koło 10 godzin. I to porządnie wygrałem, każde miasto dłużej obejrzałem, questy znalezione wykonałem itd.

      A 2ke wygrałem raz – tak mniej więcej co roku gram do momentu, gdzie wszystko już mam skończone poza Oil Rigiem. Jakoś się nie potrafię zmusić by popłynąć.

 2. aihS Webmajster

  Całkiem w temacie: [url=”http://www.youtube.com/watch?v=zgJ_3SO1ox8″]Falloutowa Incepcja[/url]

  PS istnieje lepszy sposób na odpalenie F1 na androidzie (coś jak gemRB dla Infinity Engine), ale powyższy jest dużo zabawniejszy 😀

  1. Piter Fersin

   @MHT82

   Hmm trochę namieszałeś 🙂 Najpierw był Wasteland ale jak to bywa wydawca zabrał prawa do tytułu i drugiej części nie było. Ponieważ gra była dobra to zrobili duchowego następce i nazwali go Fallout. Fallout odniósł wielki sukces więc posypały sie kontynuację (Identyczna sytuacja jak z King’s Bounty i Heroes of Might and Magic). Teraz na KS wylądował następca Wasteland (pozyskali prawa do nazwy i świata), więc duchowy spadkobierca Fallouta to już byłaby niezła incepcja, a jak pamiętamy z filmu nie można wchodzić za głęboko :). Inna sprawa że skoro robią Wasteland 2 i pokazali jak wygląda, a wygląda jak Project Van Buren AKA Fallout3 to dla duchowego spadkobiercy fallouta nie ma już miejsca.

 3. aihS Webmajster

  Jeżeli ktoś nie może znaleźć płytki z Falloutami cdp.pl ma dla was ofertę (jeszcze 22 godziny):
  [url=”https://cdp.pl/gry/fallout-1″]Fallout 9,99zł[/url]
  [url=”https://cdp.pl/gry/fallout-2″]Fallout 2 9,99zł[/url]
  [url=”https://cdp.pl/gry/fallout-tactics”]Fallout Tactics 9,99zł[/url]
  Wszystkie DRM free.

Powrót do artykułu