MusiałemWamPowiedzieć – takie 5 rzeczy

MusialemToPowiedziec dnia 28 października, 2016 o 9:37    24 

Bosman od dawna nie uraczył nas swoimi 5 zdaniami, więc zupełnie przypadkowo ja wpadam, żeby rzucić moje kilka zdań o kilku rzeczach. Bez większego ładu i składu. I bez żadnego ulterior motive.

Po pierwsze – może już wiecie, ale po sukcesie sezonu 2ego Daredevila Netflix zamówił pełen sezon Punishera. Co prawda pierwsze plany już zapowiadają, że nie będzie to ekranizacja komiksów (zwłaszcza Ennisowej serii spod znaku MAX), bo m.in. mają dać Frankowi najlepszego kumpla z wojska o imieniu Billy Russo. Jak ktoś zna komiksy, albo nawet widział film z 2007 roku, ten wie, że Billy Russo to był najbliższy odpowiednik Jokera dla Punishera – jeden z niewielu bandziorów, który miał to szczęście, że przeżył spotkanie z Castlem i bardzo chciał mu się odwdzięczyć za zrobienie mu z twarzy puzzli. Co z tego wyniknie w komiksach (czyżby zamiast Jokera miał powstać Two-Face). Poczekamy, zobaczymy.

rzecz_1

Ciekawe, czy z tego pięknisia po lewej zrobią takiego pięknisia jak po prawej. A może Netlix zupełnie zaszaleje, i nie zrobią z niego Głównego Złego?

A skoro już o serialach, ostatnio sobie podglądam Mrs Brown Boys. Taki śmieszny irlandzki serial nagrywany przed widownią, w roli Mamusi występuje facet, więc już wiadomo, że musi być albo totalnie zabawnie, albo tragicznie. Zdarza im się “przebijać 4 ścianę” czy zostawiać pomyłki aktorów. Jest zabawnie i tyle, jak ktoś potrzebuje się pośmiać, to można spróbować.

Rzecz trzecia – Killing Floor 2 niedługo wychodzi z Early Accessa. Niedługo, czyli 18 listopada. Niestety, z tego powodu zamiast obiecanych 10 klas dostaniemy tak naprawdę tylko 9 i pół klasy, bo przygotowywany “Survivalist” nie będzie miał własnych broni, tylko bez problemu będzie mógł używać broni wszystkich innych klas (w przypadku KF “problem” polega na tym, że Snajper dostaje bonusy tylko do broni snajpera, a komandos tylko do broni komandosa, tymczasem ‘spec od przetrwania’ będzie miał własne bonusy, które będą “plusami dodatnimi” dla wszystkich broni, nieważne czy to wyrzutnia rakiet, czy katana). Na razie nie wiadomo, czy będzie on totalnie OP, czy totalnie do du-nosa. A wspominam o tym bo…

rzecz_3

Bo na polowania na klony-zombie-potwory-whatever, to trzeba się ubrać z klasą.

Rzecz czwarta – Steam Halloween Sale. Wszelkie znaki na ziemi i nie… właściwie, tylko na Steamie zapowiadają pojawienie się jakiejś wyprzedaży na weekend, najpewniej oparta na zombie, duchach i podobnych straszydłach. Jako że to mała wyprzedaż będzie, to nie ma co się szykować na zbieranie kart czy takich tam, to dopiero w okolicach Xmas. A że Killing Floor to seria łączona z horrorem, to jest duża szansa, że wpadnie jakiś fajny -%. A o tym wspominam bo…

Rzecz piąta – dziś piątek, piątunio. Nie wiem czy pamiętacie, ale dawno temu, mieliśmy takie wspólne piątkowe granie, które wraz z wakacjami się mocno posypało. Próbujemy coś zorganizować razem (wspomniany KF2 – o ile dostanie porządną przecenę, starego L4D2 – to powinno dostać porządną przecenę jak ktoś nie ma, może Evolve – nas czterech polujących na Betiwora, a potem krzyki jak będzie wygrywać, że “kobieta mnie bije”), czy nie uda nam się zebrać na coś razem, bo ten Overwatch, tamten Battlefield, siamten Titanfall?

 Czy może nadchodzący 1 listopad nie pozwoli?

Dodaj komentarz24 myśli nt. „MusiałemWamPowiedzieć – takie 5 rzeczy

 1. aryman222

  Ad. piątkowego grania, to powtarzam się, ale – wszystkie te gry (KF, E, L4D) wydają się fajne, dopóki nie spróbujecie Rainbow Six: Siege. Piszę to jako nawrócony wątpiciel. Raz spróbujesz R6 z ekipą na TS i już tracisz chęć powrotu do tłuczenia mobów czy “pogoni Apacza dookoła sr…” 😉 Intensywność i napięcie podczas rogrywki w R6 są po prostu z innej planety. Beti – mówiłaś, że spróbujesz? Jakby ktos był zainteresowany, to grę obecnie można kupic w cenie ok. 70 zł. Zapraszam na TS 🙂 Kilka fajnych momentów z gry: https://youtu.be/5unHpDWU4BY

  1. Fantus

   @aryman222

   Z jednej strony brzmi i wygląda fajnie, ale jest przeszkoda nie do pokonania. Nigdy nie przekonam się do grania z mikrofonem i słuchawkami z obcymi ludźmi 🙂 Jakieś takie zboczenie, fobia nie wiem co… Mam wówczas wrażenie, że ktoś narusza moją prywatność.

   Ot i wyrzuciłem to z siebie.

   #typowyfentus

   1. aryman222

    @Fantus

    OMG – nie wiesz co tracisz! Ale próbowałeś już? Jeśli tak, to może za młody/niedojrzały byłeś kiedy robiłeś to po raz pierwszy i jacyś partacze Cię zniechęcili, że się tak wyrażę? 😉 Może warto spróbować jeszcze raz? Dodam jeszcze, że ja też bardzo (do przesady) sobie cenię prywatność w internecie, nie spotykam się z graczami poza TSem i nie lubię nawet jak ktoś obcy (nie znający mnie w realu) mówi mi po imieniu. Dlatego posługujemy się nickami; choć gramy razem od 10 lat nikt mnie nie woła “Grzesiu” (imię oczywiście zmyślone 🙂 ), ale “arymanie”, “książę ciemności”, “pogromco”, “wybawicielu” 😀 Grać w multi samemu to jak jeździć Fiatem – fajnie jest, robi co trzeba, ale zagrać w multi na TS to jak przesiąść się do Porsche…

Powrót do artykułu