Kalambury cztery, albo pięć

Nitek dnia 16 lutego, 2018 o 13:01    1 

Kolejny szesnasty luty, pierwszy raz w roku 2018, a co za tym idzie, zapraszam na kalambury, realizowane przeze mnie na kanale Twitch. Zerknijcie tylko na zbiór zasad oraz nagrody dzisiejszej zabawy i uczcie się pilnie!

TOP 5 nagród to tematy rzeczowe (wysyłam ino do PL):

1. miejsce – słuchawki HyperX Cloud od HyperX + Kingdom Come Deliverance (kod Steam) od CDP – dystrybucja gier

2. miejsce – podkładka HyperX FuryS + Dead Island Definitive Edition (Techland Wydawnictwo) + paczka gier od GOG.com (4 klucze do gier nadesłanych przez GOGa)

3. miejsce – podkładka + Dead Island Definitive Edition

4. miejsce – Dead Island Definitive Edition

5. miejsce – Dead Island Definitive Edition

  • Miejsca przyznawane będą za punkty przyznawane osobom odgadującym hasło. I tak pierwsza osoba 3pkt, druga 2pkt, 3 osoba 1 punkt.
  • Haseł jest bodaj 16 i teraz plot twist, bo pierwsza osoba, która odgadnie hasło dostaje kod na grę z goga (kluczyk na pięć części Close Combat // The Lion’s Song // Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter // Legrand Legacy, takie są).
  • Jedna osoba może dostać jeden z tych kluczyków tylko raz, w przypadku dubla, kod dostaje osoba następna w kolejności podawanych odpowiedzi.
  • Hasła muszą być zgodne 1:1, bez literówek, ma być tip top, tylko takie są brane pod uwagę.
  • Zastrzegam sobie prawo do zaćmy i modyfikacji powyższego w locie, bo stary jestem i może o czymś zapomniałem, ale z grubsza to tyle.

Życzę powodzenia, będzie poziom trudności Dark Souls, widzimy się o 20:00 HATSZ!

Oglądaj na żywo film od użytkownika Nitek na www.twitch.tv

Za nagrody dziękuję firmom HyperX, GOG.COM, Techland oraz CDP.

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Kalambury cztery, albo pięć

  1. banita

    Poproszę trzy samogłoski, w tym jedną spółgłoskę oraz dwie nutki. Idę na całość, biorę na siebie, strzelam w g5 i bez telefonu do przyjaciela odgaduję hasło z kategorii Wielkie gry z Nitkiem. Czy pytanie brzmi: jak nazywamy zgadywanie terminów związanych z grami na podstawie przepięknych malowideł tworzonych na żywo przez utalentowanego, współczesnego artystę Kuca Nitkacego?

Powrót do artykułu