Co jest grane – zanim nadejdzie pięć

Nitek dnia 24 września, 2015 o 9:07    31 

Ahoj królewicze i królewny! Za dużo gram w przygody księciunia, ewidentnie. Niemniej jednak tydzień nie rozpieszczał Was notkami porannymi, dla niektórych najlepszymi, ale okazje do obwieszczeń są, mamy czwartek, ktoś pewnie grać chcę, więc sygnowana złotym kopytem notka poranna, voilà!

Punkt pierwszej naszej wycieczki po ogłoszeniach mniejszych i większych to jutrzejszy stream, na który serdecznie zapraszam, albowiem pewnie będzie śmieszno strasznie. Dla Was śmieszno, dla mnie strasznie, bo SOMA to jednak potrafi człowieka ukisić. Nie będzie jednak czwartego odcinka na jutubie, bo nocami miewam inne zajęcia w tym tygodniu, także jeśli ktoś reflektuje na jutrzejsze spotkanie, zapraszam do dotychczasowej SOMA-notki, gdzie do obejrzenia są trzy odcinki mojej dotychczasowej próby siły z tym potworem. Stream pod zwyczajowym adresem http://www.hitbox.tv/Nitek, niech Wam się opatrzy, a co! A jego początek przewiduje gdzieś po godzinie lub punkt 22:00. Do przestraszenia na żywo zatem.

2015-09-17_00001

Druga sprawa, Poznań Games Arena. Podobno wybieram się na szalony weekend od piątku do niedzieli, wespół z towarzystwem być może Wam znanym tj. Moskitem, Kycem i Łosiem, i gdzieś pewnie będą jakieś możliwości spraw bliższych. Bardzo prawdopodobne, że coś zostanie uskutecznione, stąd sonda czy ktoś się tam wybiera i kogo będzie można ewentualnie za szmaty po zimne ciągać. Nie ma w tym roku Hall of Games, z Pixel Heaven najbliższego weekendu jakoś mi nie po drodze, a i MFK też jakoś nie bardzo. Także weekend 16-18.X anyone? Tak orientacyjnie póki co, namaszczam termin, żeby nie było, że zaś czegoś nie było!

Trzecia sprawa, wspólne granieW związku z planami na SOMĘ w piątek, być może Until Dawn w sobotę, a niedzelę z indorami na streamie, na mnie raczej liczyć nie ma co, ale zawsze ktoś szuka kompana do co wymyślniejszych tytułów i tych trochę mniej. To już tam wojujcie w komciach. Wyzywam Was na najfajniejszą ustawkę w giereczkę EVER! To byłby dobry konkurs kurza twarz, fest.

I na koniec akcent muzyczny, bo nie wiem czy wiecie, a być może Was zainteresuje, że 16 listopada w NOSPR odbędzie się koncert Video Games Live. Gość pierwszy z brzegu robi to dobrze.

Grubo, jest kisiel, haha

Posted by Nitek on 23 września 2015

Spoiler! Pokaż

A te królewicze i królewny? Opowiem Wam niebawem.

Dodaj komentarz31 myśli nt. „Co jest grane – zanim nadejdzie pięć

   1. slowman

    @projan

    Niektórzy twierdzą, że geny odpowiedzialne za jurność w młodości odpowiadają za Alzheimera itp. Tyle Marcin Ryczkowski. Nic nie pisał o testosteronie, ale kto wie, kto wie.

    Z innej beczki. Wróciłem do domu i znalazlem muchę, która zasnęła na plecach, teraz nie może wstać i bzyczy mi jak zepsuty wiatraczek od chłodzenia karty graficznej. Można na tym jakoś pieniądze zrobić?

 1. Beti

  HoG nie będzie w tym roku we Wrocławiu, ale spotkanie gikzowe odbędzie się. Podobno 🙂

  29 września we Wro gra Enter Shikari, ktoś się wybiera?

  Jutro piątek, więc na pewno będzie coś grane 🙂 Natomiast w weekend bawię się w księżniczkę i latam po zamkach :mrgreen: I w krasnoluda, bo sztolnie nazistowskie też zaliczę 😀 Właśnie, co do nazi. W ZAT odnalazłam fabrykę Hitlera. Nie potrafię przejść jednego rozdziału. Na pewno jakiś błąd gry…. -.-

 2. larkson

  Od wczoraj zacząłem sobie pykać w Total War: Arena. I kurde, jest ciekawie. Jeśli ktoś nie wie to TW Arena to TW. tyle, że f2p, w którym gracz kieruje tylko trzema oddziałami, a że na mapie graczy jest 20, podzielonych na dwie drużyny, to bitwy wcale małe nie są. Bitwy są szybkie i dość uproszczone, na przykład nie ma czegoś takiego jak zmęczenie czy nie można ustawiać ilości szeregów w oddziałach (choć fajnie by było, gdyby taką możliwość dodali). Rozwój jednostek mocno przypomina takie World of Tanks, ze ekspa odblokowujemy sprzęty, a za hajs go kupujemy, podobnie ze zdobywaniem nowych rodzajów żołnierzy. Są też generałowie, którzy mają swoje skille, które też się rozwija. Na ten moment dostępni są Rzymianie, Grecy i barbarzyńcy. To wciąż Klozet Beta, więc nie ma wielu ficzerów, jak chociażby tworzenie ekip ze znajomymi. Grę można zdobyć kupując Humbla Bundla, na najniższym tierze jest, chyba, że chcecie jeszcze ekstra gelda, to bierzecie drugi tier. Wstępnie to jestem na tak.

  Jeszcze dziś ma być też betka R6: Siege. Może mi wreszcie zatrybi.

  A gra ktoś z was może w Heroes of the Storm?

Powrót do artykułu