Co jest grane – wirtualne ustawki piątkowe

Nitek dnia 7 maja, 2015 o 9:46    46 

Dwanaście dni przed premierą Wiedźmina fale hajpu kołyszą internetu we wszystkich kierunków. A to obrazki, a to filmiki (dziś ponoć kolejny), a to złowieszcze porównania tego co miało być, a teoretycznie jest. Dzisiaj czwartek, dzień ustaleń wirtualnych ustawek w L4D2, QL, Insurgency i innych na piątek.

Okej, u mnie jets monotemtycznie, więc w wielkim skrócie, jeszcze raz. Kiedy ludzie patrzą, szabruję, rabuję i napadam bogu ducha winne moby w tej brzydkiej jak otwarty tydzień pasztet z kurką w lodówce, Lords of Xulima. To jest seryjnie brzydka gra, a jednak stukam się tam radośnie, zwłaszcza jak ogarnąłem podstawy i brnę dalej. Nawet złożyłem pierwszego bossa. To trochę tak jak z pustką, patrząc w nią, ona patrzy w Ciebie. Tyle, że tutaj mamy pasztet, który nie robi się z każdą chwilą ładniejszy, ale po chwili oczy mniej palą i gra się. O tym kiedy indziej.

Reszta odpalanych rzeczy na Steamie z mojej biblioteki jest monotematyczna, bo jak już nikt nie patrzy, zrywam koszulkę, odziewam dżiny i rozsmarowuje nazistów w malowniczym zamku Wolfenstein. Będąc w połowie, dodatek cieszy, ale jak to w przypadku kontynuacji bywa, brakuje mu tego ciosu w potylicę jaki zadaje na wejściu. Niemniej jednak jest dobrze i zabawnie, a i o Hansie Klossie mówią. No i tańczyć można.

^Najbardziej roztańczone Niemce w mieście!

Dzisiejszy czwartek tłusty nie jest, ale nie znaczy to, że nie można dziabnąć czterech. Pogoda jest ładna.

Spoiler! Pokaż

Dodaj komentarz46 myśli nt. „Co jest grane – wirtualne ustawki piątkowe

 1. Zebulah

  Wyskoczyło mi wczoraj powiadomienie na Steam, że jest stream z Wolfa, którego wciągnąłem na listę życzeń.
  Ponieważ Lego Batman okazał się wielce wciągającą grą to wbiłem dopiero po północy.
  Warto było dla samego widoku Nitka, który w trakcie strzelania do nazistów bujał się do muzyczki z serialu Sąsiedzi 🙂

    1. Nitek Autor tekstu De Kuń

     @furry

     Generalnie tam adminują sobie grupę gikzową MTP, Beti i nie wiem czemu nie korzystają z ogłoszeń : ) Zatem tylko ja spamuje powiadamaczkami jak zaczynam streamować. A przecież mogliby. Będę w takim razie dopisywał, że to stream, coby nie było niedomówień.
     Steam grupy i powiadomienia to trochę jak z Twitterem. Niby jest, ale ciężko się przyzwyczaić do korzystania regularnego.

    2. Zebulah

     @furry

     Star Wars Saga już kiedyś przeszedłem i sprzedałem pudełko, ale na fali ostatnich wyprzedaży tytułów Lego nabyłem wersję cyfrową. Wmawiam sobie, że to dlatego iż siostrzeńcy podrośli i będzie z kim w coopa popykać, ale pewnie najpierw przejdę ponownie sam 🙂 Łączenie Lego z innymi najlepszymi rzeczami na świecie FTW!

 2. Beti

  Bosz… gram na konsoli.. Do tego na ciulowym padzie PS (zdecydowanie wolę xboxowego). Ale nie o tym chciałam.
  Gram na konsoli, bo w czyde i na 50 calach 😀 Efekt rewelacyjny i nawet gubienie się w gałkach nie przeszkadza 😉 Najgorsze jest to, że zaczynam poważnie zastanawiać się nad kupnem własnej konsoli.. O.O Nadchodzi koniec świata.

  1. emperorkaligula

   @Revant

   2:20 to jakiś megazord ? 😀

   zaciekawiłeś bo nigdy nie oglądałem digimonów, ale raczej nie jest to seria “dla nowych” 🙁 🙁 🙁

   A new Digimon series was announced two and a half years after the end of Xros Wars a 15th anniversary concert and theater event for the franchise in August 2014. The series announced the return of the protagonists from the original Digimon Adventure series, most of them now as high school students.

   1. Revant

    @emperorkaligula

    Też ciekawią mnie te “zordy” 😀 jeden wygląda na połączenie końcowych ewolucji trzech najmocniejszych z głównej ekipy. Wygląda jednak epicko 😀

    Tak jak piszesz – nie jest to seria dla nowych bo ma być hołdem dla pierwszej ekipy na 15 lecie serii. Sam przymierzam się do przypomnienia sobie pierwowzoru, ale za mało czasu 🙁 nowy sezon ma być jednak 6 odcinkowym filmem (pewnie coś ala Hellsing: Ultimate, czy Code Geass: Akito the Exiled) z premierą na listopad. Jest więc jeszcze czas na wspominki 😀

Powrót do artykułu