Co jest grane – TeamSpeak RIP

Nitek dnia 4 listopada, 2016 o 10:11    6 

Nadeszła wiekopomna chwila i TeamSpeak gikzowy wydał ostatnie tchnienie decyzją osób, które z niego korzystały najwięcej i dzielnie stały przy jego boku do ostatnich chwil. Nie ma jednak co rozpacza, bo na ring wszedł nowy zawodnik. I jest nas już tam całkiem sporo. Będzie też spotkanie.

Mowa mianowicie o discordzie, którego znajdziecie pod fikuśnym adresem, który jest już Wam znany, bo dość uwidoczniony. Oczywiście chodzi o www.gikz.pl/discord

Samo dobro tam, przynajmniej takie wrażenie sprawia. Utworzone zostało kilka pokoi dla czatów tesktowych, dostępnych także z poziomu androida na Waszych mądrych telefonach, zresztą jak i wszystko inne. I tak, choć ulega to ciągłym zmianom, można pogadać na #stajnia, który jest kanałem ogólnym. #powiadomienia są domena bota, wysyłającym dinks o rozpoczęciu się livestreama na www.hitbox.tv/nitek #oddshoty zawierać będą powtórki trzaskane na żywo przez obecnych na streamach, o ile nie zapomną ich podesłać, zaś #z_blogaska to przeklejka linków do świeżynek z gikza, coby nikt nic nie stracił. Na #szukam_do_grania być może uda Wam się znaleźć drugie pół do grania, a może nawet na takowe się umówić IRL, jeśli miałoby to być granie w jaką planszówkę. #dajgre być może wydropi Wam jakiś Steam kodzik, a na #rpg obstukacie mody, wraz z botem, pykając w rpg właśnie. #promocje być może nakierują Was na poważne oferty.

Pokoje są dynamiczne i dodawane podług potrzeb, więc w razie czego zaczepiajcie tam moderatorów, na bank pomogą, choć nie wiem czy w problemach sercowych też. Ponoć Klucznik ma specjalizację. Do tego dochodzą pokoje na pogadanki głosowe dla tych, co lubią, czy tam w coś grają. Jak wspomniałem community zebrało się tam już znakomite, więc jeśli macie chęć, zapraszam

www.gikz.pl/discord, tak właśnie. Dobrej zabawy.

Spoiler! Pokaż

A, zapomniałem o spotkaniu. Będę razem z Beą w Krakowie 11.11 w Cybermachinie, gdzie będzie też znakomity powiescio i blogopisarz Paweł Majka i kolega szanowny mój kolorowy Kycu, streamer taki. Także gdyby coś to tez zapraszam.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Co jest grane – TeamSpeak RIP

  1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    Pany, ten diskońd to NSFW! Ile tam się dzieje! Jakie tam wysublimowane towarzycho jest! Toż to będzie ostoja nolajfienia. I mobilna appka, to nawet w trakcie rodzinnego obiadu u teściów można być jednocześnie u innych gikzów.

Powrót do artykułu