CJG – Twój weekend

Nitek dnia 23 kwietnia, 2015 o 9:42    46 

Pyrkon za rogiem, niektórzy jeszcze dumają, inni, w tym ja, starają się to jakoś pochytać, osoby z Poznania proszone są o pomoc wskazania wybornego miejsca spotkania. Poza tym jak się o czymś mówi często, hajp rośnie.

Taki mamy klimat, że notki poranne do weekendu spędzimy prawdopodobnie pod poznańską banderą. Zwłaszcza, że bosman baluje tam od jutra, cyk. Z góry przepraszam, ale muszę to wyłowić spośród 158 komentarzy z ostatniego wpisu.

Zacznę od wylistowania osób teoretycznie zaklepanych, gdzie jak ktoś jeszcze się zdeklaruje, zostanie dopisany. Trzeba wiedzieć jak dużą salę weselną należy klepnąć.

Spoiler! Pokaż

Jak kogoś brakło lub też chciałby – dajcie znań.

Jako miejsce chwytania się wiadomościami proponuję fejsbuka wujka samo zło w tym miejscu. Będę zerkał, więc się ogarnie chyba, że ktoś ora także Twittera (@nitek_) Lepsze to niż rozjeżdżanie komentarzy na samym gikzie, bo nie do ogarnięcia. Oczywiście termin to sobota wieczorem, ale będąc tam od południa, wieczór może być ruchomy, taki biforek. Być może istnieje opcja dowiezienia kogoś na miejsce, acz pewny nie jestem.

Widzimy się w klubie Setka o godzinie 20:00 Hasło klucz dla barmana – Kocham Konie

Lekkie reisefieber, więc nie rozwlekam. Zorganizujmy się.

Spoiler! Pokaż

Dodaj komentarz46 myśli nt. „CJG – Twój weekend

 1. bosman_plama

  Hm, właśnie wróciłem z rekonesansu i nawet znaleźliśmy w jego trakcie nadzwyczaj sympatyczny lokal. Niestety, zaprowadzała nas do niego sympatyczna tubylka, w związku z czym zbyt skupialiśmy się na niej, żeby zapamiętać przy jakiej był ulicy i jak się nazywał:P. Ale trafię tam “na oko”.

 2. creep

  Niestety mi nie uda się przyjść, i szlag mnie trafia, bo byłaby to dobra okazja zobaczenia, kogo codziennie czytam. Ale dopiero dzisiaj późnym wieczorem wracam z delegacji, a w niedzielę rano jadę już w kolejną, więc nie ma szans :/.
  Ale chciałem powiedzieć, że na Pyrkonie będzie premiera zbioru opowiadań z moją “Funkcją Rorschacha”. Więcej informacji tutaj:
  http://www.poznan.pl/mim/wm/news,1202/dzieje-sie-w-wydawnictwie,c,15/miejska-paralaksa-instrukcja-obslugi,80626.html
  I jeszcze ulotka:
  http://www.poznan.pl/mim/public/wm/attachments.html?co=show&instance=1202&parent=80626&lang=pl&id=179823

  Jeśli ktoś kupi i przeczyta, bardzo chętnie usłyszę (przez PW 🙂 co o “Funkcji…” sądzi.

Powrót do artykułu