The Vanishing of Ethan Carter

mokraTrawa dnia 6 lutego, 2013 o 16:20    9 

Nowe studio Adriana Chmielarza zapowiada swoją produkcję. Na PC!

Z tego co pamiętam pan ten niezbyt pochlebnie wypowiadał się o liczydełkach, a tu proszę.

Nowe studio A. Ch. nazywa się The Astronauts. Poza nim Astronautów tworzą Andrzej Poznański i Michał Kosieradzki, którzy także opuścili People Can Fly.

Jak sami twórcy zapowiadają, w ich nową produkcję powinniśmy grać samemu, po ciemku i ze słuchawkami na uszach. 

W The Vanishing of Ethan Carter wcielimy się w detektywa obdarzonego nadnaturalną zdolnością wizualizowania popełnionych morderstw. Naszym zadaniem będzie sprawa uprowadzenia chłopca. Trop będzie prowadził nas w górskie tereny, gdzie odkrywamy okaleczone ciało jednego z porywaczy. Używając paranormalnych umiejętności i współczesnych narzędzi detektywistycznych odkrywamy tajemnicę, która stoi za szlakiem trupów w dolinie, korzenie starożytnej siły panującej w tym rejonie i los porwanego chłopca. Twórcy chcą, abyśmy poczuli się jakbyśmy rzeczywiście przebywali w świecie gry. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. W niedawnych wypowiedziach założyciel studia wychwalał krótkie gry, tak więc można się spodziewać ile czasu zajmie nam przejście zapowiadanej produkcji (mało).

Gra oparta jest na najnowszej wersji silnika Unreal Engine 3, a także nowej technologii, o której więcej dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Produkcja będzie dystrybuowana drogą cyfrową. Poniżej teaser.

 

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz9 myśli nt. „The Vanishing of Ethan Carter

Powrót do artykułu