Luźne gadki – Ride To Hell Retribution

Nitek dnia 28 czerwca, 2013 o 8:20    15 

Są takie chwile, kiedy widząc coś człowiek jest w stanie powiedzieć – ło jezu, ale z tego jest straszny pasztet. Nie tylko w sklepie mięsnym, ale też na wczasach czy też w odmętach internetu. Tak jest, te same myśli same wkładają się do głowy oglądając zwiastun Ride To Hell Retribution z dodatkiem 1%.

>>Wykorzystane screeny pochodzą z materiałów promocyjnych<<

Dobrze widzicie, jest dodatek 1%. Samoocena prawdopodobnie i jest jak najbardziej słuszna. Nie uprzedzajmy jednak faktów. Najpierw wspomniany trailer.

 

 

Nie wierzę, że nadal tu jesteście.

Postanowiłem zabawić się w Porucznika Konia i zrobić mały research. Sprawdziłem co tam twórcy o grze piszą. Zerknijcie Wy także. Przed Wami luźne tłumaczenie rubryki game info.

 

Ride to Hell: Retribution to brawler (bijatyka) bez trzymanki, osadzona w zgiełkliwych (propsy dla google translate) latach sześćdziesiątych zeszłego wieku. Samotny jeździeć, Jake Conway, zadarł nie z tymi co trzeba i walczy na śmierć przeciwko bezlitosnemu gangowi The Devil’s Hand. Jake zrobi wszystko, by wyegzekwować zemstę: wykorzysta otoczenie do robienia ludziom źle, rączka w rączke będzie okładał złych gangoli stojąc na stopach, a także walczyć będzie w bezlistosnych strzelaninach sunąc dumnie na zmodyfikowanym wieprzku.

Dwie pięsci.

Dwa koła.

Zero zasad.

 

Hola, hola, czekaj grammar nazi. Wiem, że wiperzek to motocykl. Jednakże skoro twórcy pozwolili sobie na wysublimowany żarcik jakim jest Retribution 1% to czemu ja miałbym nie móc. Zresztą na samej stronie nie znajdziecie nic więcej. Dwa newsy, jeden sprzed paru dni o soundtracku z gry, drugi z kwietnia wieszczący nadejście końca Ride to Hell. PRowcy poskąpili informacji to może machina marketingowa Steama powie coś więcej? Badam temat.

 

skrin1.jpg

 

Tam dla odmiany znajdziemy informacje, które mają popchać nas do wykonania zemsty na wszystkim co się rusza, ale też te wszystkie szalone rzeczy jakie w grze będziemy robić. Szybka lista, oczywiście przetłumaczona na luźno.

 

Mega szybka walka – gdziekolwiek jesteś, czy na nogach, czy na motorze (na koniu ?) będziesz używać wszelkiej maści broni wręcz, ale też pistoletów, by eskalować przemoc i zemstę!

Odpicuj motor – wybieraj spośród różnych elementów, malowideł i części ciała (yyy.. motoru) i mknij na swym unikalnym wieprzku.

Doświadcz Rock And Rolla – eksploruj ryczące lata sześćdziesiąte, czas anarchii, wolnej miłości wcielając się w faceta bez zasad. Siedzi na koniu tyłem.

 

ss_c1ea3de7fb9fc49ab8370e870fbe0b09ce541a01.1920x1080_1.jpg

 

Wszystkie elementy, a także cycki, pokażę Wam na filmiku niżej. Wszystkie poza kustomizacji wieprzka. Czemu? Zobaczcie sami, przed Wami Ride To Hell Retribution 1% Tum Dum Duuuum.

 

 

Szybki skrót dla tych, co nie mogli.

Nie ma mega szybkiej walki, nie ma ekscytującej przejażdżki wieprzkiem po głośnych latach sześćdziesiątych, nie ma tu tytułowego 1% rock and rolla. Nie działa sterowanie, Lotus Esprit Turbo na Amidze 500 miał lepszy model jazdy, graficznie straszy, voicevoery miałkie, a kawałki przygrywające w tle po minucie zapętlają się i katują uszy. Gra jest ponurym żartem i wypadkiem przy pracy, a wypuszczenie tego na światło dzienne to pomyłka kalibru, tak, Uprising 44. Powinni zabić to żywym ogniem, zakopać i zapomnieć. W filmiku dałem ocenę 2/10. Punkt za odwagę wypuszczenia tego z rąk, drugi punkt za to że można biec. Biec jak najdalej od tej produkcji.

 

killit2.png

 

Fatality – gra na Steamie stoi za 39.99 Euro, w innych miejscach w sieci ~100 PLN i coś koło 30USD. Zresztą kogo to interesuje.

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Luźne gadki – Ride To Hell Retribution

  1. szelbisz

    “nie ma tu tytułowego 1%”
    Tajemniczy 1% jest oznaczeniem wziętym z klubów motocyklowych. Podobno 1% motocyklistów robi zły PR pozostałym 99% motocyklistów (to ci co strzelają do siebie na amerykańskich autostradach itp.). Kluby wpisują sobie obok nazwy 1%, żeby pokazać innym motocyklistom jacy to oni twardzi, jak to policji się w pas nie kłaniają i generalnie, że są złymi dupami (bad ass).
    Tak więc ten 1% w grze uświadczasz 🙂

Powrót do artykułu