[AKTUALIZACJA] Wielka fiesta urodzinowa – dzień 4

Nitek dnia 24 maja, 2014 o 12:00    45 

Ej, to naprawdę już półmetek. Mniej więcej. Osz kurczaki. To naprędce powiem Wam co było w puli za dzień trzeci i jedziemy z wyzwaniem czwartym.

AKTUALIZACJA

W związku z tym, że ładna pogoda za oknem, weekend, browary, komunie, wyjazdy do teściowych, babć, grille i inne rzeczy, dzień 4 będzie zawierał wyzwanie trwające 48h (licznik na końcu notki), czyli do poniedziałku. Korzystajcie z weekendu, a i nad bronkiem dobre pomysły wpadajO, wiadomo.

konkurs4

Słuchawki Natec Genesis H11, właśnie. Od sztycha mówię, iż zostaną wysłane w przyszłym tygodniu, więc potencjalny zwycięzca po ogłoszeniu wyników może świętować we własnym zakresie, a potem we własnych słuchawkach. Dobre, zatem wyzwanie czwarte.

[Dzień 4] – Twoja nowa gra – godzina 12:00 – aihS

O so chozi?

Jesteś Adrianem Chmielarzem/Peterem Molyneux/Markiem Tymińskim [do wyboru]. Właśnie kończysz tworzyć swoją nową grę pt. [wygenerować na http://videogamena.me/]. Dowolny tytuł dozwolony. Jesteś z siebie dumny i nie możesz powstrzymać się od podzielenia się ze światem radosną nowiną. Napisz krótką informację prasową (max 200 słów) na temat ww. gry. Pamiętaj, że jest to tytuł przełomowy, który zmieni branżę na zawsze i jest tym na co miliony graczy czekały od zarania dziejów.

Forma dowolna, może być czysta informacja prasowa, może być wywiad ju nejm it.

Czas rozwiązania 24h, jak zawsze 48h. Pamiętajcie o prawidłowym tytule maila, który należy przesłać na adres urodziny@gikz.pl czyli w tym wypadku

[Dzień 4] – Twoja nowa gra

 Wyzwanie opcjonalne

Każdy z Was może dowolnego dnia przesłać na adres urodziny@gikz.pl mail zatytułowany WYZWANIE, zawierające propozycje wyzwania. Jeśli zostanie ono wplecione w konkurs – coś się znajdzie.

 

Kazano mi zaspoilować, że Ci którzy nie wygrywają nie mają się co smucić. Zanim wyłaniamy numer jeden, zawężamy wybór do TOP 5. Ci, którzy wejdą do topki są notowani i na sam koniec fiesty dla najczęstszego prawie-zwycięzcy coś mieć będziemy. Myślę, że coś fest. Także warto walczyć, warto się starać. Jedziemy!

Ogólne zasady zabawy

Dodaj komentarz45 myśli nt. „[AKTUALIZACJA] Wielka fiesta urodzinowa – dzień 4

 1. banita

  Wziąłem udział w poprzednim konkursie – czuję się spełniony. 😀 Chociaż może to dlatego, że tekst pisałem w okolicach 5-6 rano (wysłałem przed 12 – ciekawe czy poczta zdążyła dostarczyć na czas?). Takie poświęcenie dla gikza, a co! Inna sprawa, że wczoraj miałem doła (wiosennego) i mój pierwszy tekst był strasznie depresyjny, a to przecież nie jest zabawa dla samobójców, więc jak już mi przeszło, trzeba było zaczynać od nowa.

  Dzisiaj powinno być łatwiej, o ile nie przeszkodzi pogoda (do “nicnierobienia”) albo mecze (do obejrzenia), albo mieszkanie (do posprzątania), albo książki (do przeczytania), albo gry (do pogrania), etc., etc. … Eh, ciężkie jest życie konkursowicza. 🙂

   1. banita

    @aihS

    48 jednostek wodoru? 48 dźwięków h? Wysokość łapówki? 10 małych zielonych zajączków-samurajów skacze po wielorybie w przyciasnych slipkach i tańczy makarenę? Myśl aihSa jest tak zawoalowana, że autor pewnie sam nie wie, co chciał powiedzieć. 🙂

Powrót do artykułu