Wielka fiesta urodzinowa – dzień 3

Nitek dnia 23 maja, 2014 o 12:00    29 

Kolejny dzień Waszych zmagań. Mało brakło, a miejsce na skrzynce musiałbym wykupować. Dajecie radę. To o co walczyliście tym razem?

konkurs3Broforce, luzem wpisane. Tak naprawdę to braterska sakiewka gracza w której skład wchodzą trzy gry. Coś niebieskiego, pożyczone… zaraz, zaraz. Nie tak. Coś dawno po premierze, coś rychło po premierze i coś przed premierą, a zatem zgodnie z powyższym:

Tomb Raider, The Incredible Adventures of Van Helsing II oraz oczywiście Broforce.

Piątka!

Okej, rozwiązanie dnia pierwszego przyszło nam raźno. Nie jestem w stanie obiecać, że teraz będzie tak samo. Wiadomo. Jednakże sprężamy się i lubimy radość Wam nieść, toteż może być szybko. Ale może być też nie. Gikza odwiedzać tak czy siak trzeba.

Jedziemy z zadaniem konkursowym.

Dzisiaj wyzwanie od użytkowników. Autorem jest slowman. Nie wyklucza go to z zabawy, bo skąd miał wiedzieć, że to właśnie jego quest będziemy dziubać. Do Ciebie leci Goat Simulator za niecną ideę. Uwaga, wyzwanie!

Dzień 3 – Opisz dzień ze swojego życia, gdyby gikz nigdy nie powstał – godzina 12:00 – slowman

Ograniczamy Was do 250 słów. Dopuszczalne są także formy graficzne, co tam chcecie. Ważne, byście nie przekroczyli 250 słów. Czas rozwiązania 24h, jak zawsze. Pamiętajcie o prawidłowym tytule maila, który należy przesłać na adres urodziny@gikz.pl czyli w tym wypadku

[Dzień 3] Dzień bez gikza

 Wyzwanie opcjonalne

Każdy z Was może dowolnego dnia przesłać na adres urodziny@gikz.pl mail zatytułowany WYZWANIE, zawierające propozycje wyzwania. Jeśli zostanie ono wplecione w konkurs – coś się znajdzie.

Dodaj komentarz29 myśli nt. „Wielka fiesta urodzinowa – dzień 3

 1. Tasioros

  No to muszę przyznać, że pakiecik konkretny jest. Tak więc dzisiaj wieczorem, przy akompaniamencie alkoholu wyimaginuję swój dzień bez Gikza (I TUTAJ TAKA MAŁA GÓRNIAKOWA – godz. 12.47) co by walczyć o kolejne rarytasy (EDZIA SCHODZI ZE SCENY). Jakoś tak sporo radochy czerpię z tych końkursów.

     1. Tasioros

      @Nitek

      Nie, nie , nie. Mój post jest napisany tak, że można go odczytać inaczej niż się spodziewałem.
      W napisanych przez Ciebie (Was?) zasadach jest wszystko jasne i czytelne. Przynajmniej dla mnie. I chciałbym nadmienić, że dokładnie czytam o co chodzi i stosuję się do zasad, bo nie lubię jak ktoś tego nie robi hej!

 2. Havlo

  Wysłałem… Boże, mam tylko nadzieję, że kapituła nie nadinterpretuje mojego tekstu 😉 To by była tragedia…

  EDIT: Teraz skapowałem, że źle zatytułowałem maila, pomimo tego, że wystarczyło go przekopiować stąd. Z jednej strony rzal i bul ale z drugiej… uff…może nie przeczytają.

Powrót do artykułu