Wielka fiesta urodzinowa – dzień 2

Nitek dnia 22 maja, 2014 o 12:00    72 

Chciałem powiedzieć, że to już półmetek, ale gdzie tam. Dopiero zaczynamy. Zgodnie z wszelkimi regulacjami w notce znajdziecie objawienie nagrody za dzień pierwszy i kolejne wyzwanie. Trzy głębsze, wdechy, odkrywam tajemniczą tajemniczość.

Werble!

konkurs2Tak, pierwszy (a jeszcze jakiś mam) Steam klucz Wasteland 2 zostanie rozdany. Wszyscy co nadesłali zgłoszenia, o ile będą zgodne z wytycznymi, mają szansę na wygraną. Od razu mogę Wam powiedzieć, że debata nad nadesłanymi pracami trochę nam zejdzie, bo stanęliście na wysokości zadania i na nudę narzekać nie będziemy do 2017. Brawo. Także ten, kiedyś ujawnimy kto wygrał.

Dobra, nie przedłużając dalej, jedziemy! Z wyzwaniem numer dwa.

Dzień 2 – Martwa natura – Koń – godzina 12:00 – aihS

Interpretacja dowolna, technika dowolna, wszelkie wątpliwości rozwieją Wam zasady zabawy oraz lista nagród (wątpliwość czy brać udział człeniu) znajdziecie TUTAJ. Nie oceniamy jakości zdjęcia, ale dobrze by było jakby cokolwiek było widoczne.

Pamiętajcie o prawidłowym tytule maila, bo to serio ułatwi nam nasze własne wyzwanie nawigacji w gąszczu Waszych zgłoszeń. Istnieje duże ryzyko pominięcia czyjegoś zgłoszenia, a tego chcielibyśmy uniknąć.  Cały czas ważne jest także wyzwanie opcjonalne.

Czas na nadsyłanie odpowiedzi na wyzwanie numer 2 – 24h od daty publikacji. Odpowiedzi przesyłamy na adres

urodziny@gikz.pl

Pamiętajcie o temacie maila – [Dzień 2] – Martwa natura – Koń

Wyzwanie opcjonalne

Każdy z Was może dowolnego dnia przesłać na adres urodziny@gikz.pl mail zatytułowany WYZWANIE, zawierające propozycje wyzwania. Jeśli zostanie ono wplecione w konkurs – coś się znajdzie.

Dodaj komentarz72 myśli nt. „Wielka fiesta urodzinowa – dzień 2

 1. aihS Webmajster

  Uzupełnię tylko, że technika dowolna oznacza technikę dowolną 😛 Jak ktoś chce sobie ułożyć konia z kapsli od piwa to proszę. Interpretacja własna oznacza interpretację własną zadanego tytułu “Martwa natura – koń”, liczymy na wasze chore i zdegenerowane od gier umysły 😉

 2. Mindestens

  Mam pomysł, ale potrzebuję do tego dwóch zdjęć – jednego, w którym przedstawię postać i nadam kontekst drugiemu, które byłoby pracą konkursową spełniającą konkursowe kryteria… Można tak przesłać, czy jak, to pierwsze wrzucić tu w komciu?

       1. furry

        @true_mayonez

        Bosmana nie będzie, objeżdża jakieś lokalne imprezy. Zresztą jego wydawnictwo wydało na razie jedną książkę, wiec wynajem stoiska na targach byłby decyzja… odważną biznesowo 🙂

        Na Targach fajnie jest, byłem wczoraj na chwilę, ale jeszcze się wybieram. Twórczość Bosmana można zakupić w dziale FK Olesiejuk, jest tam Powergraph, jest tam wydawnictwo MAG, miałem wczoraj w reku nowe wydanie “Żywego srebra” – pierwszego tomu cyklu barokowego 🙂 #jaramsie

Powrót do artykułu