Wielka fiesta urodzinowa – dzień 2 – wyniki

Nitek dnia 23 maja, 2014 o 21:09    26 

Martwa natura koń wyzwoliła w Was wewnętrznych artystów, propsy. Wybór był ciężki, ale Tomb Raider, The Incredible Adventures of Van Helsing II i Broforce mogły trafić tylko do jednej osoby.

Galeria wszystkich prac, a co. Przypominam, że tematem prac jest

Martwa Natura – Koń

Wybór niemożebnie trudny i spędziliśmy chwilę na zapleczu. Musieliśmy też odpowiednio podzielić się trunkiem, by dojść do zgody, a jednak udało się. Werble!

Postanowiliśmy nagrodzić dwie prace ex aequo. Michgre82 oraz Tasioros dostaną za swe wyszukane wizje Goat Simulator, a nagrodę główną zgarnia tam dam daaaaaaam

True_mayonez

Gratulujemy, dziękujemy, zapraszamy na wyzwanie #3. Kody trafią na maila. Jednocześnie chciałem Wam dać znać, bo kazano mi zaspoilować, że Ci którzy nie wygrywają nie mają się co smucić. Zanim wyłaniamy numer jeden, zawężamy wybór do TOP 5. Ci, którzy wejdą do topki są notowani i na sam koniec fiesty dla najczęstszego prawie-zwycięzcy coś mieć będziemy. Myślę, że coś fest. Także warto walczyć, warto się starać. Jedziemy!

Dodaj komentarz26 myśli nt. „Wielka fiesta urodzinowa – dzień 2 – wyniki

 1. aihS Webmajster

  Gratulacje. Jak zwykle za mało nagród.

  Generalnie to Tasioros – człowiek wielu talentów. Pisze, rysuje, czas na śpiewający konkurs i wideo. Może jakaś sekstaśma z brodą 😉 Gwoli ścisłości głosując nie znamy autorów i zawsze są prace, których w życiu nie połączyłbym z konkretnymi osobami.

 2. nieja

  Tasioros – rispekt, dobra robota.

  Ale mlodziaki sie uciesza ze sa w “telewizji” – bo tak nazywaja internet.
  Starszy po powrocie z przedszkola nawet opowiadal ze jego kolezanka wygrala w tym konkursie, tylko dostala buzki (jakie buzki? – no takie usmiechniete. To taka gra? spytalem. Nie – to takie buzki w w tym konkursie – odpowiedzial)

 3. true_mayonez

  Dziękuję bardzo, jestem niezmiernie zaskoczony. Naprawdę, po konkursie wierszowanym myślałem że trudno będzie w kolejnych dniach i pewnie mi przypadnie w udziale tt3. 😀 Wybaczcie, że nie pisałem nic i nie sprawdzałem Gikza, ale dopiero teraz zajrzałem do mądrofona, bo przed 18.00 jakiś gnój przejechał mi mojego nowiutkiego kotka tuż koło domu i się tak wqrwiłem, że aż strach… Wykonałem spory transparent czerwonym sprejem na blasze i powiesiłem na płocie: “Zabiłeś naszego kota. Mam jeszcze dzieci! Zwolnij!” Mam nadzieję, że skurwiele zaczną myśleć…
  A jeszcze koło 16.00 córka dokładnie w tym miejscu gdzie zginął kot kręciła ósemki na rowerku i się burzyła że ją przepędzam… Jakie to szczęście, że to tylko kota trafili! ale mnie jeszcze złość trzyma. Jeżdżą gupole jak wariaci! A jak ja jeżdżę po terenach zabudowanych zgodnie z przepisami (takie mam hobby od marca, serio), to ludzie na mnie trąbią i mnie wyprzedzają!

  Enyłej. Jeszcze raz bardzo dziękuję Kapitule, jestem zdumiony i dumny, konkurencja jest wspaniała – koń z jedzenia, na piasku, zombie, wszystkie – rewela!!

Powrót do artykułu