Wielka fiesta urodzinowa – dzień 1 – wyniki

Nitek dnia 22 maja, 2014 o 20:14    23 

I już wiemy kto dostanie pierwsze Wasteland wydane w tym znakomitym wydarzeniu jakim jest celebracja dwóch lat gikza. Och tak, musicie kliknąć.

Zanim to, kwestia organizacyjna. Być może ktoś się zastanawiał jak się to wybiera. Nie mamy ustalonych kryteriów, nic Wam nie narzucamy. Nie ograniczamy kreatywności. Wy przesyłacie odpowiedzi czy to na mail jak teraz, czy piszecie komcie. Ja osobiście biorę je wszystkie, bez nicków, nazwisk, niczego co sugerowałoby kto to napisał, wklejam wszystko ładnie w notatniku i listę z ponumerowanymi odpowiedziami podsuwam członkom jury. Sam nie do końca biorę w tym udział, bowiem tak samo jak pamiętam sprzed kilkunastu laty kod na nieskończony czas z Lotusa 2 (turpentine), tak czasami pamiętam, że napisał ktoś coś. Nie inaczej było i tym razem. Lista, wybranie typów wspólnych, debata, kłótnie, śmierć, a na koniec decyzję rozstrzygającą podjęła owca. Mieliśmy problem, kurczaki, trzeba było wezwać wsparcie.

Przypominajka – wyzwaniem pierwszym było napisanie rymowanych życzeń na maks 10 wersów.

I tak, Wasteland 2 w pierwszym rozdaniu otrzymuje autor poniższych życzeń

Spoiler! Pokaż

Deathclaws

To właśnie do niego powędruje Steam kod na Wasteland 2. Do wykorzystania już teraz na Steamie, do pobawienia się wczesną parówką albo żeby poczekać na premierę 20 sierpnia.

Drugi autor, który cieszył nas szczególnie napisał

Spoiler! Pokaż

To Mindestens

Mindestens dostanie Goat Simulator. O tak. Baaaaaa. To także Steam klucz. Do zabawy zaraz. Dwie dodatkowe linijki były wyraźnie odznaczone od całości, więc nie braliśmy tego pod uwagę.

Od Was zależy czy chcecie je otrzymać na maila, czy odbierzecie w Krakowie, czy może nie chcecie wcale. Też tak może być. To wyślę. Albo i nie.

Zwycięzcom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy i lecimy z zabawą dalej. Aktualnie w toku jest wyzwanie drugie, a ja tu mam gdzieś jakieś Wasteland 2 jeszcze. Chyba. Nie wiem. Gdybym Wam powiedział musiałbym Was zabić.

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Wielka fiesta urodzinowa – dzień 1 – wyniki

Powrót do artykułu