The Wolf Among Us – wyniki konkursu

Nitek dnia 14 kwietnia, 2014 o 22:06    18 

Wat. Zapomniałem się. Wszystko przez karkołomną operację kopiowania kontaktów z Lumii 710 do iRzeczy 4. Lekko trzy godziny dla kogoś, kto nie tyka ani jednego, ani drugiego. Nie przedłużając, jedziemy.

Zadanie było dość hardkorowe, jak na gikzowe konkursy przystało. Komentarze pękały w szwach od natłoku zgłoszeń, jednak zgodnie z założeniem zwycięzca może być tylko jeden, bo i tylko jeden klucz The Wolf Among Us mam do oddania. Ku pamięci, Waszym zadaniem było ułożenie bajki z wykorzystaniem dowolnym słowa

papuć

Jak zwykle Wasza kreatywność poraziła mnie niczym ciepły kieliszek na drugi dzień, batalie jury były srogie, można rzec, że śpię na podłodze, ale doszliśmy do porozumienia i tak, werble

badum

 

Wilka przytuli abelm za emocjonującą opowieść o osieroconym papciu i wnioskach, które spowodowały, że czuję się nieswojo, a i T Rexa z Toy Story wysiedliłem do pokoju obok. A nuż. Wpis zawiera pająki.

Spoiler! Pokaż

Swoją drogą, jak tak pomyślę to i miałem żółte kaloszki i ostatnie bamboszki. Crap. Pozostali uczestnicy również wykazali się nielada kunsztem jak Tasioros, który rymowankę uszył zacną.

Spoiler! Pokaż

Slowman, którego stosunek do piwa w jakiejkolwiek postaci jest dość porażający, huehue.

Spoiler! Pokaż

Oraz true_mayonez przez którego mam wrażenie, że coś inwigiluje mi stopy.

Spoiler! Pokaż

Serdeczne dzięki za wpisy, wszystkie wyborne i do następnego razu, bo piwa nigdy dość. Gikz, kuźnia talentów. Klucz wpadnie do zwycięzcy niebawem. Dzisiaj. Raczej.

 

Dodaj komentarz18 myśli nt. „The Wolf Among Us – wyniki konkursu

 1. peacoat

  Przesiadka z Lumii 710 na iPhone 4 nie jest krokiem w tył? Fakt, Lumie na WP 7.X nie są już wspierane, ale wciąż korzysta się z nich miło, są płynne i szybkie. Niedawno widziałem iPhona 4 z iOS7- przestałem wtedy narzekać na ociężałość i przycinki Androida.

 2. slowman

  Wiedziałem, że powinienem zagrozić też wylaniem wina dla głosu Be…y…i(?). Zwycięzcy gratuluję oraz żądam powtórnego przeliczenia głosów i powołania komisji śledczej, która przy pomocy parówek i puszek udowodni, że moja przegrana była spowodowana tytanową brzozą.

     1. slowman

      @projan

      O 18 mam wykład w Poznaniu, więc nie bardzo mi odpowiada data 😉

      Jednak łatwo mnie zastąpić – niech ktoś powie “fuu, wolę ciemne miodowe z Fortuny” i jak ktoś zamówi Lecha: “przez tych drani, którzy wykupili browar w moim mieście nie zdążyłem spróbować tego piwa, dobrze że chociaż zdążyłem na Platona” 🙂

Powrót do artykułu