Rozdawnictwo w sobotę – beta klucze Strike Vector, świeże kody

Nitek dnia 18 stycznia, 2014 o 11:35    51 

Jeśli reflektujecie szybkie strzelanie w przestworzach bez trzymanki, Strike Vector wygląda na niezłą rąbankę. Do sprawdzenia samemu. Kody chwilówki, bez zobowiązań.

Strike Vector to strzelanka bez trzymanki i grawitacji, będąca dziełem niezależnego studia, a z czym to się je, najlepiej powie Wam zwiastun.

Poniżej paczka kodów Steamowych. Dajcie znać, który się zużył i jak się grało.

Spoiler! Pokaż

Poniżej kolejne klucze, ale zanim je połkniecie parę informacji.

Klucze umożliwiają bawienie się Strike Vector do 28 stycznia, daty premeiry pełnej wersji. Po tym terminie nie będą ważne. Strike Vector nie będzie grą w F2P. Nie znam jeszcze ceny, ale będzie wydana w standardowym modelu, płać raz i napieraj ile chcesz. Nie będzie ani mikropłatności, DLC i chamskiego wyciągania kasy. Wszystkie dodatki będą darmowe.

Probabilistyk przysiadł już chwile i spisał szybki akapit wrażeń.

OK tak na szybko, to skojarzenia rodem z UT – w końcu logo epic tam widnieje. Wszystko dzieje się w przestrzeni powietrznej i walczymy latającymi mechami posiadającymi funkcje lotu w poziomie i pionie (coś jak harriery). Możemy je uzbrajać w różnego typu bronie (lewa ręka i prawa ręka) i „boost packi” (dopalacze, miny, pancerze, etc). Jak na razie ludzi jest tyle online, że widziałem tylko 2 serwery na których coś się działo. Sprawdziłem na szybko DM 6v6 i dwie areny z mieszaną ilością otwartych i zamkniętych przestrzeni (akcja działa się wokół jakiś platform/statków zawieszonych wysoko w przestrzeni nad jakąś planetą).
W 12 graczy walka raczej przypominała Descent – latanie w korytarzach ;-) natomiast wylot na otwartą przestrzeń często kończył się eksplozją pojazdu.
Przy bitwach z większą ilością graczy może być miodnie.
Edit
Są tam jeszcze jakieś pojazdy do odblokowania, które zapewne różnią się wyglądem i parametrami. No i chyba serwery na 12 graczy są największe jakie zostały udostępnione w obecnej chwili.

Drodzy gikzowicze, specjalnie dla Was, partia kodów nr 2. Pamiętajcie, by dać znać, że coś zostało zużyte. Będę wiedział czy… A poza tym, ułatwiacie wyhaczenie kodu innym, eliminując bezsensowne kilkanie w poszukiwaniu aktywnego kodu.

Spoiler! Pokaż

Tak wygląda gra właściwa.

Dodaj komentarz51 myśli nt. „Rozdawnictwo w sobotę – beta klucze Strike Vector, świeże kody

     1. Probabilistyk

      @Nitek

      OK tak na szybko, to skojarzenia rodem z UT – w końcu logo epic tam widnieje. Wszystko dzieje się w przestrzeni powietrznej i walczymy latającymi mechami posiadającymi funkcje lotu w poziomie i pionie (coś jak harriery). Możemy je uzbrajać w różnego typu bronie (lewa ręka i prawa ręka) i “boost packi” (dopalacze, miny, pancerze, etc). Jak na razie ludzi jest tyle online, że widziałem tylko 2 serwery na których coś się działo. Sprawdziłem na szybko DM 6v6 i dwie areny z mieszaną ilością otwartych i zamkniętych przestrzeni (akcja działa się wokół jakiś platform/statków zawieszonych wysoko w przestrzeni nad jakąś planetą).
      W 12 graczy walka raczej przypominała Descent – latanie w korytarzach 😉 natomiast wylot na otwartą przestrzeń często kończył się eksplozją pojazdu.
      Przy bitwach z większą ilością graczy może być miodnie.
      Edit
      Są tam jeszcze jakieś pojazdy do odblokowania, które zapewne różnią się wyglądem i parametrami. No i chyba serwery na 12 graczy są największe jakie zostały udostępnione w obecnej chwili.

Powrót do artykułu