Wielkie Derby – Gra Roku – Indie. Półfinały

maladict dnia 23 grudnia, 2013 o 23:00    22 

Jedziemy dalej, bo najciekawsze dopiero przed nami.

Grupy zostały rozstrzygnięte, jak tylko znajdę właściwe okienko do zaznaczenia (edit – załatwione) to wyniki się ukażą oczom waszym. Póki co musicie mi uwierzyć, że w grupie A wygrało Don’t Starve (53%) przed Rogue Legacy (27%). W grupie S walka była bardziej wyrównana, wygrał Shadowrun (33%) przed Shadow Warriorem (29%). I te gry walczą dalej o Złotą Podkowę.

Pary wyglądają następująco

Don’t Starve – Shadow Warrior

Rogue Legacy – Shadowrun Returns

Głosujcie do wtorku do 21:00 wedle powszechnie znanych zasad.

Dodaj komentarz22 myśli nt. „Wielkie Derby – Gra Roku – Indie. Półfinały

   1. MusialemToPowiedziec

    @aihS

    Udowodnij, że nie są indykami, pamiętając, że gikzowa definicja mówi “indykiem jest wszystko, co ktoś nazywa indykiem” :P.

    W przyszłym roku, to dopiero będzie frajda jak się nie zmienią kategorie, z tymi wszystkimi kickstarerami.

       1. MusialemToPowiedziec

        @Nitek

        Objection!

        PayDay 2 robiło studio, które należy do studia robiącego Brothers (specjalnie sprawdzałem rodowód PD2, żeby wiedzieć czy go jako indora czy jako AAAśkę podać). Ergo, PD2 to na pewno nie indyk. Rodowodu Braci nie znam, więc to już może być indyk, na tej samej zasadzie, że i DOTA 2 to indyk…

        Może jednak w przyszłym roku zróbmy kategorie po cenach premierowych (np. do 20, do 40 i 40+)? Bo dzięki kickstarterowi grozi nam, że zarówno indyka, jak i grą AAA roku 2014 będzie gra zrobiona przez tych samych ludzi (South Park i Eternity) :P.

Powrót do artykułu