Wielkie Derby – Gra Roku. Finał

maladict dnia 22 stycznia, 2014 o 10:00    58 

Już prawie wszystko jasne jeszcze tylko jedna Złota Podkowa do wydania w dobre ręce.

W półfinałach nie było większych niespodzianek – gra AAA dała radę indykowi a gra dla nerdów i nołlajfów każualowej konsolówce. Zatem mamy powtórkę z finału AAA. Wtedy było 39:30 dla Tomb Raidera. Czy tym razem będzie podobnie? Czy Lara weźmie podwójną koronę? Wszystko w waszych rękach.

Dodaj komentarz58 myśli nt. „Wielkie Derby – Gra Roku. Finał

 1. furry

  Głos na Larę, za fun. Ale zrobię drugie podejście do dema EU4.

  Ale wytłumaczcie mi jeszcze, jak ona w dziczy, przy ognisku, robi te wszystkie modyfikacje broni? Bo bardziej jestem w stanie sobie wytłumaczyć, że Tony Stark w jaskini w afgańskich górach zrobił żelazny kostium, który lata.

  1. truten_org

   @furry

   Ty na poważnie szukasz logiki w takich grach jak Tomb Raider? Skrzynki z amunicją, częściami broni (!) i narzędziami rozrzucone po lasach. Siedemnastolatka zabijająca więcej ludzi niż Rambo we wszystkich odcinkach. Jacyś ONI, którzy produkują stosy trupów, a rozwala ich dziewczę z czekanem itd. itd. Początek był obiecujący, ale im dalej w las tym bardziej byłem zniesmaczony. Skończyłem na siłę.

   Czekam na coś takiego:
   http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance?ref=live

 2. mokraTrawa

  Might and Magic X to niezbyt udana próba powrotu do korzeni i wykorzystania sentymentu graczy do kultowej niegdyś serii. Rozgrywka opiera się na rozwiązaniach z pierwszych pięciu odsłon, zupełnie ignorując kierunek, w którym cykl ewoluował od 1998 roku. Przedstawia niewielki, mało interesujący świat i fabułę tak nieciekawą, że równie dobrze mogłoby jej nie być wcale.

  Podsumowanie recenzji Eurogamera – nie kupować, czekać na więcej opinii

Powrót do artykułu