Wielkie Derby 2015 – Gra Roku. Półfinały

maladict dnia 1 marca, 2016 o 11:00    40 

Muszę przyznać, że spisaliście się nader zacnie. 101 głosów oddanych w grupie A to nowy rekord gikza. Miejmy nadzieję, że w półfinałach będzie jeszcze lepiej.

A kogo zobaczymy w półfinałach? W grupie A obyło się bez niespodzianek. Wieśmak zdominował tę fazę rozgrywek, zdobywając trzy czwarte możliwych głosów. Przypomnę tylko, że zdecydowany zwycięzca Wałacha – Fallout 4 na tym etapie nie przekroczył połowy. Drugim tytułem z tej grupy jest Life is Strange.

W grupie B miejsca premiowane awansem zajęły gry ze stajni Paradox Interactive – nareszcie porządny city builder i nareszcie porządny, izometryczny cRPG z Kickstartera.

Pary półfinałowe zatem wyglądają następująco:

Głosujcie zgodnie z sercem i sumieniem i niech wygra lepszy.

Dodaj komentarz40 myśli nt. „Wielkie Derby 2015 – Gra Roku. Półfinały

  1. MusialemToPowiedziec

   @Matelan

   Emotions.

   Jak cie nie rusza… no tak, nie mogę napisać bo spoiler, a jak dam spoiler taga to i tak nie zobaczysz by sobie nie zaspoilerować…

   Jak lubisz niezłe historie to można pograć. Choć Ep5 dla mnie był tak słaby, że z GOTY 2015 zostało “można pograć”.

 1. mr_geo

  Jakby tu zjesc ciastko (zaglosowac na W3) i nadal miec ciastko (miec mozliwosc zaglosowania na Cities)…

  W grupie drugiej uprawiam wstrzymanie (sie od glosu), bo LiS o zupelnie nie moja filizanka hebaty, a PoE nie zrobilo na mnie az takiego wrazenie zeby je wyrozniac wsrod innych tytulow ogranych w 2015 (co nie znaczy ze gra jes slaba, po prostu z jakis powodow wow factor not present)

   1. Wyspa

    @fl0dA

    Gdzie 3? Co najwyżej dwie… z czym jedna naciągana bo to obsydian i paradox tylko wydawał. Raczej chodzi o to że to ogólnie uznane produkty, wygrywające konkursy, posiadające dobre recenzje. Każdy to przykład gry uznanej przez media growe za jedne z najlepszych w swoim gatunku :).
    Brak mi tu jakiś niespodzianek i niszowych tytułów.

    1. mr_geo

     @/mamrotha

     Jak se chce zglebiac problemy ontologii wynikle z ekspiacji bohatera w jego aspekcie oglądu ejdetycznego przy jednoczesnym rozpatrywaniu antynomii wolnosci sumienia w teodycei jesli zalozyc istnienie harmonii przedustawnej to sie biore za czytanie Leibniza albo Heideggera 😛
     Gra ma mnie bawic. I dlatego jurny rebajlo jest tutaj bezkonkurencyjny 😀

     PS. Wyglada ze rekord 101 glosow/grupa bedzie pobity, a Jurny Wiesio idzie na 100 glosow!

Powrót do artykułu