Deathmatch – Gra roku. Nominacje

maladict dnia 23 grudnia, 2012 o 15:11    44 

     Po przystawkach czas na danie główne.

     Czas wybrać Grę Roku. Najlepszą grę wydaną w 2012. Grę, która zawładnęła waszymi duszami, głowami, sercami, portfelem i wolnym czasem. Grę, o której można z czystym sumieniem powiedzieć 'To jest to'.

     A co to będzie za gra? Jedna z ośmiu nominowanych wspólnie przez redakcję i społeczność. Oto typy redakcji:

 

Guild Wars 2

Crusader Kings 2

The Walking Dead

Torchlight II

     I teraz kolej na Wasze cztery. Zasady pozostają te same:

 

– Nominujemy gry wydane w 2012.
– Nie podawajcie typów redakcji, tylko swój. To jeszcze nie jest głosowanie.
– Tylko jeden typ na jedną osobę. Podawać więcej nie ma sensu.
– Jeżeli nie doczytałeś poprzedniego punktu i podałeś więcej niż jedną kandydaturę, uwzględnimy tylko tę, która jest podana jako pierwsza.
– Jeżeli w ciągu dnia zmieniłeś zdanie to OK, zdarza się. Po prostu użyj opcji 'edit'.
– Jak czegoś nie kumasz – pytaj.
– Nominujemy do wtorku do 17.00, i w środę ruszamy z grupami.

Co Wam się zatem najbardziej w ubiegłym roku spodobało?

Dodaj komentarz44 myśli nt. „Deathmatch – Gra roku. Nominacje

 1. teekay

  Jak dla mnie z marszu powinny być dodane do zestawienia gry, które wygrały w poprzednich kategoriach na grę indie i AAA. Bo tak to trochę wychodzi na to, że poprzednie głosowania były same dla siebie. Tak wiem, narzekanie, że głosowanie jest bez sensu jest bez sensu. ;p
  Jako, że TWD i CK2 znalazły się w rankingu to stawiam na Dishonored. 😛

  1. Mathius

   @teekay

   Tez to mialem napisac, jakim cudem zwyciezcy best aaa i best indie nie sa na tej liscie, to ja nie wiem. Jakim cudem jest Torchlight ktory a) wczesniej sie nawet do grup nie zalapal b) jest typem kontrowersyjnym, ktory zaistnial tylko dzieki rozczarowaniu Diablo c) niczym sie nie rozni od jedynki? Jakim cudem jest niszowy Crusaders w ktorego gralo 5 osob na swiecie? Takie forsowanie gier na sile nie jest fajne, przez to braknie miejsc dla innych tytulow, ktore zasluzyly bardziej.

   1. teekay

    @Mathius

    Dzisiaj jest Boże Narodzenie, dzień cudów, więc nie powinieneś się dziwić. ;] Ale generalnie to proszę się od Krusejderów odstosunkować. ;p To naprawdę świetna gra. A gdyby mierzyć jakość gry jej popularnością, to w tym roku wygrałby znowu CoD, a za nim League of Legends, WOW i pewnie Diablo 3. ;p

    1. thesheep

     @teekay

     Popieram odstosunkowanie się od tej gry 🙂
     @Mathius Myślę, że nie jest aż tak niszowa, jak się wydaje. Więcej niż 5 grających osób znajdziemy na samym gziku, a co dopiero na świecie. Rozumiem, że jesteś rozczarowany, ale cóż, ludzie mają to do siebie, że są subiektywni.;)

 2. banita

  Testament Sherlocka Holmesa. Bo jakaś przygodówka powinna być w tym konkursie 🙂 , a ta ma świetną fabułę, takiż klimat, niezłe zagadki, bardzo dobrą oprawę audio-video i jest jeszcze lepsza od poprzednich części Holmsów. Poza tym wyszła również na konsole, czyli to produkcja multiplatformowa (czego zresztą sie mocno obawiałem przed premierą, ale jak sie okazało – niepotrzebnie).

  1. Mindestens

   @Eschelius

   Bardzo zły żart, ja wiem, że to tytuł nastawiony głównie na multi, ale SP był po prostu podły – w dodatku jeszcze brak aktywnej pauzy. A że do odblokowania jednostek w multi wypadałoby ten singiel przejść, zwłaszcza teraz, jak się jest świeżakiem, zaś ludzie, którzy w to jeszcze grają, to raczej ci, co już poświęcili też grze kapkę czasu (ergo mają odblokowanych znacznie więcej rzeczy)… No tak się nie robi, wyskakiwać z systemem odblokowywania sprzętu jak w jakimś sieciowym shooterze w RTS-ie? Wątpię, by to zjednywało tych, co dopiero zaczynają.

   Poza tym interfejs i rozkazy były tak dramatycznie ubogie, że szkoda nawet wspominać. Niemożność wydania jednostce rozkazu obrócenia się? Naprawdę? Poza tym pathfinding ssie, parokrotnie tanki obierały takie trasy, że nie wiedziałem, śmiać się, czy płakać. Na wymienianie reszty błędów i niedoróbek szkoda czasu, moja rada – omijać grę z dala.

 3. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  SWTOR.
  Serio, serio.
  Dla mnie gra roku: wciągnęła mnie jak mało która w styczniu, teraz w wersji f2p gram znowu i wszystko wskazuje że wydam te 30 złociszy na abonamencik. Chyba najwięcej czasu grania w 2012 to własnie SWTOR.

Powrót do artykułu