Deathmatch – Gra roku – AAA, Finał oraz konkurs

maladict dnia 15 grudnia, 2012 o 19:29    48 

Półfinały przebiegły bez niespodzianek. Prawie.

Przez pewien czas nie dało się głosować w drugiej parze półfinałowej. Fani Dark Souls, którzy wtedy i tylko wtedy chcieli oddać masowo głosy na swą ulubioną grę mogą węszyć stare dobre wały w stylu GC. Tak czy inaczej do finału przechodzą X-Com:Enemy Unknown i Far Cry 3. Gdy spotkały się w grupie, był remis. Jak będzie teraz? Głosujcie.

 

X-Com:Enemy Unknown

xcom.png

 

vs

Far Cry 3

fc3.png

 

And The Wombat Goes To
{acepolls 41}

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Chcesz wygrać jakieś fajne DLC, którego jeszcze nie masz? Jesteś rzeczowym, rezolutnym i dowcipnym gikiem? Komuś oprócz babci podobają się twoje komentarze? Weź udział w konkursie!

Konkurs jest otwarty dla każdego gika spełniającego poniższe warunki:

– Jest zarejestrowanym użytkownikiem.

– Ma awatara (jak mieć awatara sprawdź tutaj).

– Zagłosuje w finale.

– Napisze rzeczowy (a gdyby był przy okazji zabawny, to naprawdę super) komentarz z uzasadnieniem wyboru. Uwaga, liczy się tylko komentarz pierwszego stopnia.

– Zobowiąże się ustnie (chodzi o odgłos paszczą), że w wypadku otrzymania nagrody napisze z niej krótką recenzję.

Po zamknięciu głosowania finałowego, jury w składzie thesheep, Rattie Rat i niżej podpisany ogłosi zwycięzcę/zwycięzców konkursu i skontaktuje się z nim/i celem ustalenia szczegółów.

Drobny druczek: Tak, możemy sprawdzić czy głosowałeś. Nie, nie interesuje nas na co. Nie, defaultowy awatar się nie liczy. Ja jestem szefem jury i to ja mam ostateczne zdanie w kwestii czy komentarz jest rzeczowy i czy mi się podoba. Wiem, że moje poczucie humoru bywa dziwne, traktuj to jako wyzwanie. Tak, my zobowiązujemy się twoją recenzję opublikować. Format? Dowolny – filmik, rozprawka, prezentacja w PowerPoincie, jak ci pasuje. O ile nie znajdziesz naprawdę dobrego usprawiedliwienia masz na to tydzień. Oczywiście, że mogę w każdym momencie zmienić reguły. Właśnie przed chwilą to zrobiłem.

 

Podręczny regulamin

– jeden gik, jeden głos,

– jojczenie, że czemu nie ma gry X, czemu jest gra Y, a tak wogóle to gra Z nie jest AAA i to wszystko jest bez sensu jest bez sensu,

– próby przekupywania jury nie mają sensu i nic nie dają, ale są mile widziane,

– głosować można do poniedziałku do godziny 17.00,

– uprasza się o zalogowanie przez oddaniem głosów.

Dodaj komentarz48 myśli nt. „Deathmatch – Gra roku – AAA, Finał oraz konkurs

 1. borianello

  Teraz na serio nie wiem, na kogo głosować:
  XCOM był fajny, ale jest tylko bladą namiastką tego, czy mógł / miał być.
  W FC3 nie grałem, ale z tego, co słyszę, jest grą ze wszechmiar dopracowaną i dobrą i skłaniałbym się w jego kierunku, ale jest kolejnym fpsem…
  Na razie się wstrzymuję.

 2. Normadus11

  Głos na FarCry 3.
  Gram drugi raz i dalej jest świetna zabawa.

  XCOM też całkiem dobra gra ale jednak poziom trudności jest do dopracowania.
  Raz bez straty jednego punktu hp się wygrywało a innym razem w 2 tury cały oddział ginął xd
  A najgłupszą rzeczą jest to że gdy wroga dojrzysz to on nagle darmowy ruch dostaje żeby się ukryć …
  Bez sensu to , nie wiem to tak jakby w heroes wró po dojrzeniu go dostawał dodatkowy ruch żęby uciec .

 3. Nitek De Kuń

  Oddaję głoś na Far Cry’a 3, bo XCOM nie spełnił moich oczekiwań, których nawet co do niego nie miałem. Nie był tym czym być powinien, a powinien być bardziej zbliżony do swoich prekursorów.

  Dodatkowo chciałem powiedzieć, że żałuję, że nie ma wśro finalistów Assassina 3, bo jak już w końcu zabrałem się za misje poboczne, gdzie toczymy bitwy morskie, tak stało się to pierwszy raz, żebym żałował, że misje poboczne już się kończą.
  Mam nadzieję, że ubisfot na bazie tego co już zrobili, wezmą się za jakąś morską grę, bo to co pokazali, wywaliło mnie z laczków.
  Aż wam nagrałem jedną bitwę.
  http://youtu.be/JqoWfHV_kB0

     1. Nitek De Kuń

      @k0d

      bez sensu.
      wtedy miałbyś bitwy tylko 1v1, a tu masz czasami naparzankę z 20 statkami. bez jakiejkolwiek opcji uniku czy innego sposobu obrony, byłbyś bez szans.
      są jeszcze opcje rozbudowy statku o inne strzały, lepszy taran i lepsze hmmm… opancerzenie, ale wydaje kase zawsze znaim dojdę do zbrojmistrza i mam wszystko defaultowe 😀 tu jeszcze jedna bitewka.
      http://youtu.be/Ma1Ntfd_Aho
      inna mi się jeszcze uploaduje, bo się jakimiś ustawieniami nagrywania bawię.

       1. Nitek De Kuń

        @k0d

        nic nie mówię przecież. tak sobie gdybam 🙂

        ciekawe jest, że w jednym tytule godzimy się na uproszczenia, w innym nas one bolą, a tak naprawdę w żadnej grze (w tym przypadku FC3 i AC3) nie ma słowa simulator w tytule. ot, odpowiedniki odmóżdżających blockbusterów.

     1. Nitek De Kuń

      @brokilon

      czekaj, czekaj…

      nie wspomniałem o tym, że zabójstwa z powietrza można robić teraz także na królikach czy innych borsukach + Connor w swoim ekwipunku ma sznurowadło Skorpiona z Mortal Kombat którym można dziabnąć kogoś siedząc na gałęzi, a potem z niej skoczyć zawieszając na niej delikwenta.

      intrested? lolololo

 4. KWX

  Nie wiem czego to oznaka, ale tak czytając temat, doszedłem do wniosku, że, co prawda, parę razy obiła mi się nazwa o uszy, ale tak naprawdę nie mam pojęcia o czym jest ten XCOM. Starzenie się? Depresja przed końcem świata? Hmmm…
  Ale rzut monetą zdecydował, że i tak XCOM dostał głos 😉

 5. Pjotroos

  Głos poleciał na XCOM bo czekałem, bo grałem, bo wciągnął mnie jak bagno przy pierwszym przejściu a potem jeszcze parę razy z przyjemnością przeszedłem. To nie jest gra idealna, ba, do ideału ma całe kilometry, ale z Far Cry 3 wygrywa u mnie tym choćby, że w okresie mody na celowniczki spróbowała być czymś innym niż kolejny celowniczek. A powód główny jest rzecz jasna taki, że w finale nie ma The Walking Dead :p Być może kiedy w końcu zagram w Far Cry 3 i zachwycę się nowatorską zabawą w tej grze z żalem wspomnę swój głos, ale to nastąpi dopiero, gdy sczyszczę obecny backlog. FPS-y mi się chwilowo ograły 😛

  1. Mathius

   @aryman222

   Ja mysle, ze po prostu w tym przypadku wygrywa lepsza gra 😉

   Dzis po 25h FC3 skonczylem i rozpatruje ponowne zagranie, co w grach z otwartym swiatem mi sie jeszcze nigdy nie zdarzylo (wole gry bardziej liniowe, a piaskownice zazwyczaj przynudzaja dennymi zadaniami). Wszystko w tej grze zostalo ulepszone od czasow dwojki, spodziewalem sie krapiszcza a dostalem naprawde fajna pozycje. Najmilsza niespodzianka w tym roku.

   A Xcom? Zagralem 15 minut- jakie to fajne. Zagralem 3 godziny- eee jakie to powtarzalne i uproszczone, ile rzeczy tu brakuje albo po prostu sa glupie i te filmiki co 5 sekund tylko wnerwiaja… Wylaczylem i wiecej nie wlaczylem.

Powrót do artykułu