Melodia Dnia – Jeremy Soule [Skyrim]

Nitek dnia 26 września, 2012 o 7:21    5 

I used to play guitar like you but then I took an arrow in my knee.

Dzisiaj Skyrimowo, bo za pośrednictwem pewnego poratlu obdarowującego dziwnymi rzeczami z sieci, natknąłem się na specyficzne komentarze pod jedną z melodii Skyrimowych.

Bardzo dobra Melodia, która może zagrzewać do walki w środku tygodnia, ale też w samej grze – jedna z moich ulubionych. Nie przebierając zapraszam na odsłuch, a potem na YT poczytać komenatarze. 

Coś dla oka, coś dla ucha.

 

 
I kawałek komci.
 
skyrim_comments.png
 
Uważajcie zatem z kim tego słuchacie.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Melodia Dnia – Jeremy Soule [Skyrim]

 1. Wicen

  Z utworów Jeremy’go Soule’a zawsze najbardziej podobały mi się te z pierwszego Icewinda, spoko są też te z Guild Wars i Morrowinda, wydaję mi się jednak że od pewnego czasu robi wszystko na jedno kopyto i tak na prawdę ciężko byłoby mi rozpoznać który utwór jest z której gry. Nadal dobrze się to słucha, nadal pasują do tych gier i są dla niego dość charakterystyczne, ale to w kółko te same kompozycje. Kiedyś jeszcze miał dobry soundtrack na przykład z Total Annihilation czy ciekawy z zapomnianej (niesłusznie IMO) gierki Giants: Citizen Kabuto

    1. Wicen

     @brokilon

     Nie, nie tylko TES, ale właśnie GW, Neverwinter, DS. Jasne że to wszystko high fantasy, więc pewnie trochę wymusza takie a nie inne podejście do muzyki.
     A co do IWD, to dla mnie tam jest naprawdę świetna muzyka, główny motyw, i ten z Kuldahar to rewelacja. Dla odmiany z serii BG to pamiętam chyba tylko główne motywy i tak jak w IWD muzyka to jedna z najważniejszych zalet tak w BG to tylko tło dla całej reszty. Oczywiście to wszystko to kwestia gustu.

Powrót do artykułu