Zło wróci w kwietniu

Nitek dnia 4 stycznia, 2013 o 9:57    9 

Tymczasem możecie rzucić okiem na nowy, dłuższy zwiastun.

Cieszy, że robią to panowie od wcześniejszych odcinków. Nie cieszy brak Bruce'a przed kamerą. Do tego ta groteska. No i buziak. Zapowiada się pysznie.

Zaznaczam, że jeśli jesteście w pracy, dobrym posunięciem będzie obejrzenie tego jak nikt nie patrzy. Bo dzieje się.

 

 

Czekacie? Ja czekam, bo dawno już dobrego straszydła nie widziałem.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Zło wróci w kwietniu

 1. Lipton

  Skąd informacja, że jest przez tych samych ludzi robiona? To znaczy ja tam trochę na temat nowego “Evil Dead” czytałem i o czymś takim nie słyszałem.
  A co do samego trailera – uwielbiam serię, ale jedynka podobała mi się przede wszystkim z powodu radosnego kiczu. Film był tak przerysowany i kiczowaty, że w tym zabawny. Nie wiem, czy w zamierzony sposób(tak na pewno w kolejnych częściach, szczególnie trzeciej), a to wygląda… naprawdę strasznie. Lubię horrory, lecz dla mnie “Martwe Zło” zawsze będzie czymś, co najlepiej zaprezentowano w “Armii Ciemności”.
  Ale doceniam, że powyższy film podobno stworzono praktycznie bez użycia technologii komputerowych.
  Choć do kina pójdę tak czy siak 😉

   1. Lipton

    @Nitek

    Rzeczywiście, ale czytałem/oglądałem różne wywiady z tymi panami, a także twórcami filmu i dodatkowo wiem jak to zwykle bywa z rimejkami i kontynuacjami – Bruce i Sam prawdopodobnie mają nikły wpływ na całość. Mam takie wrażenie/przeczucie. Pewnie rzucili okiem, powiedzieli, że może być i poszli na kawę. No nic, zobaczymy jak wyjdzie. Po trailerze trudno cokolwiek powiedzieć, czekamy na premierę.

Powrót do artykułu