Skop tyłki część druga

thesheep dnia 23 marca, 2013 o 14:57    10 

W sumie to zwiastun, spotkanie z autorem komiksu chyba nie ma ograniczeń wiekowych.

Co robicie 15 kwietnia? Jeśli macie wolną chwilę i jesteście fanami komiksów Marka Millara, to wpadnijcie do Glasgow, które dzieli jedynie 16 km od jego rodzinnej miejscowości. W ramach festiwalu literackiego Aye Write! będziecie mogli go zobaczyć, posłuchać, a może nawet wejść w interakcję słowną. Za wejściówkę trzeba zapłacić funtów osiem. Natomiast na samym festiwalu sporo wydarzeń jest darmowych, więc jeśli silne wiatry przywieją Was do Szkocji między 12 a 20 kwietnia, z pewnością na coś się załapiecie. Na piwo z Owcą przykładowo. Tutaj też należy zastosować ograniczenie 18+ 🙂

Jeżeli nie macie ochoty ruszać się z domu, to zerknijcie na zwiastun. Oglądaliście pierwszą część? Nastolatki stają się superbohaterami. Wow. 

 

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Skop tyłki część druga

 1. maladict

  No nie wiem. Tak naprawdę Kick-Ass to nieco naciągany zlepek dwóch filmów. I osobno może byłyby fajne, choć pierwszy skończył się na ‘Blankmanie’ Wayansów a w temacie drugiego wszystko powiedział Besson ‘Leonem’, ale razem to mi się jakoś kupy nie trzyma.

 2. Goblin_Wizard

  Od razu kojarzy mi się z Power Rangers, a to nie jest dobre skojarzenie. Normalne filmy o superbohaterach jeszcze dają się oglądać ale jak patrzę na coś takiego to żal dupę ściska i to dosłownie. Może gdybym miał lat naście to by mi się podobało ale teraz… . No chyba, że ze znajomymi przy piwie ale wtedy to właściwie każdy film da się obejrzeć;). Do tego jeszcze Jim Carrey, którego nie trawię. Masakra.

    1. projan

     @Goblin_Wizard

     Nie wiem, czy lepsza. Przecież nie widziałem dwójki. Po trailerach nie oceniam. Świetna zabawa konwencją, humor. Tarantinowsko brutalny (gdzieś przeczytałem to określenie i dobrze tu pasuje). Film błyskotliwy, choć na taki nie wygląda.
     Opinie o nim są podzielone. Albo wchodzisz w klimat, albo nie. Chyba nie ma pomiędzy.

     EDIT tu masz krótką recenzję, z którą się zgadzam -> http://esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=9505

Powrót do artykułu