Dodaj komentarz10 myśli nt. „Filmik Dnia – This is Tatooine

 1. furry

  Podaję przepis na pyszne śledzie: potrzebne są pieczarki (takie większe opakowanie, pół kilo), duża cebula (albo dwie, co kto lubi), przecier pomidorowy, no i śledzie, takie z zalewy, jeśli za słone, to wymoczyć.

  Pieczarki i cebulkę kroimy w drobną kostkę i podduszamy, oczywiście osobno, potem mieszamy, studzimy i dodajemy koncentrat.

  Płaty śledzia kroimy w poprzek na niezbyt duże kawałki, potem w słoiku układamy na przemian warstwę śledzi i pieczarek z pomidorami.

  Przegryzie się dzień, dwa i będzie OK, jak zrobicie w środę po południu, to będzie w sam raz.

 2. bosman_plama

  “Jak mogłeś mi to zrobić?!” – dramatycznym tonem zagaił wczoraj przy piwie (oj) kumpel, który dwa dni wcześniej zapytał (na fejsie, bo siedział jeszcze wtedy w Dublinie), czy warto iść na te Gwiezdne Wojny, bo znajomi idą. – “Przecież oni tam tylko biegają i wszystko ogólnie jest bez sensu”.
  “Wszystko ogólnie jest bez sensu, bo tak już urządzony jest ten świat” – odpowiedziałem. – “Nie pojmuję, czemu idąc na SW oczekiwałeś czegoś innego”.

  Taka przypowieść z wczorajszego wieczora/dzisiejszego poranka (oj).

 3. bogucek

  Mały Offtop
  Ktoś tutaj strzela z blasterow w battlefroncie? Szukam szturmowcow do wspólnej walki z rebelia xD dajcie znać tu i na priv, to się zbierzemy w oddzial:)

  Wiem, że taki komentarz był, ale zwiększam zasięg ciemnej strony mocy 😀

Powrót do artykułu