Mocny trip – Cosmic DJ

Nitek dnia 20 sierpnia, 2014 o 18:28    18 

Prosta gierka, nikt nie spodziewał się takiego ładunku emocjonalnego. Do tego to najdziwniejsza rzecz jaką dzisiaj zobaczycie, a kiedyś być może zagracie.

Uno, wybaczcie poślizg, ale nastąpiła inwazja kosiarek miejskich tuż pod moim balkonem. A że pomyje wylałem już na kogoś innego, musiałem przeczekać.

Duo, Cosmic DJ to gra w muzykę. W dodatku sami nią komponujemy w rytm prostej fabuły w których to złe bity wyparły dobre, a w dodatku popsuły Jamtenny szerzące bezgraniczne przyjemności poruszające membranami. Dziwnie.

CosmicDJ 2014-06-07 01-42-42-517

Dziwnie to jest dopiero kiedy zaczynamy grać w granie. Czy to za pomocą paneli w których wyklikujemy odpowiednie segmenty odpalające kolejne instrumenty czy za pomocą wysłużonej klawierki gdzie według własnego widzi mi się cykamy odpowiednio cztery klawisze. Szałowo, a tak dobrze robi.

Pierwszy kawałek nie wchodzi, nie ma takiego prawa, bo człeń siedzi przed monitorem siedzi i dziwuje się co właściwie włączył. Drugi ma większe szanse, zwłaszcza jak traficie na ten z końmi w okularach trzy de. Niestety samych utworów pod remiksy naszych zręcznych opuszek w chwili obecnej są tylko cztery i choć gra pozbawiona jest błędów czy niepoprawnego działania, można ten aspekt nazwać fest wczesnym dostępem w którym aktualnie się znajduje. Czy będzie coś więcej? A czy bezgłowe psy latają napędzane tęczą z dupy w kosmosie?

2014-08-20_00002

To nie jest coś, co zakupisz świadomie. Będzie na Ciebie czyhać, na piątkowy póxny wieczór, kiedy zanurzony w absurdzie będziesz przeglądać półki Steamowe. Roztoczy wokół Ciebie czar niepoprawnej prezentacji odbijając kalką obrazy niepokojące tuż przed Twoimi oczami. Zaintryguje, pozwoli się przedstawić na szeregu obrazków. Wryje Ci się w podświadomość na tyle, że kolejnego piątku może nie być ucieczki.

Wierzcie lub nie, bawiłem się wybornie.

Gdyby przełożyć totalną abstrakcję na zerojedynkowe szaleństwo, nie widziałem lepszej. Wy też. I bardzo krótko, ale szalałem za konsolą DJa przednio. Zaraz też będziecie. Press play.

BAWIMY SIĘ INTERNETY!

Grę dostarczył wydawca, wczesny dostęp.

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Mocny trip – Cosmic DJ

Powrót do artykułu