WTEM! Podaj dalej #3 – Elite: Dangerous

Nitek dnia 12 sierpnia, 2014 o 20:49    27 

Wooooo, co się dzieje. Psy szczekają, beta leci dalej.

Probabilistyk zrzekł się ciorania w Elite z powodów o które możecie go zapytać. W związku z tym beta leci dalej. Tydzień liczymy od dzisiaj, 24h godziny na odpowiedź przez PW na powołanie do latania ma

brum75

Nie chce mi się teraz rozpisywać co i jak, w związku z tym wklejam link do poprzednich wpisów (jeden i dwa). Gdzie tłumaczyłem co robić, by stanąć w kolejce po dostęp. Tequilla bum bum daje radę – możemy streamować coś jak coś, haha – propozycje możecie szerzyć pod tą notką. W sumie spam i offtop też. Niech będzie.

To czekam brum.

Dodaj komentarz27 myśli nt. „WTEM! Podaj dalej #3 – Elite: Dangerous

  1. Probabilistyk

   @King Julian

   Bez dżoja nie podchodź, trzeba wydrukować klawiszologię, granie myszką sssie, brak jakiejś ogólnej fabuły/celu do którego chce się dążyć. Latanie dla latania na mnie nie nie podziałało. Chyba faktycznie SPG2 będzie lepszym wyborem 😉 To taka skrótowa relacja.

 1. Lock

  Jak oglądam gameplaye, to się jaram. Jak oglądam obrazki – też się jaram.

  Ale coś się boję, że jak odpalę u siebie i zobaczę framerate i poczuję “przyjemność” z gry na padzie od X360 (choć może nie jest tak źle?) a na końcu dostanę “syndromu X3:TC”, czyli “co ja tu robię?” to… będzie mi żal 60 eurasów ;P.

Powrót do artykułu