A z nimi wraca odwieczny problem.
Oddajmy głos do studia.
Luk0i ma nie lada problem. Pewnie znany większości tu obecnym. Mianowicie:
Hej,
Święta idą. Na święta trzeba się przygotować. Z uwagi na to mam prośbę o poradę.Najpierw słowo wyjaśnienia. Mam dwóch chłopaków 7 i 5 lat. Oczywiście gry lubią. Specjalnie dla nich (he he) jakiś czas temu kupiliśmy XBOXa. Mają też jedną grę którą twardo męczą i im się strasznie podoba – Sonic Generations.
Jako, że gra się im kończy to poszukuję czegoś podobnego. Myślałem o Sonic 4 Episode II; czy też Rayman Origins. Coś warto? Grał w to ktoś może? Ewentualnie czym innym się zainteresować? Nie może być za dużo przemocy bo mnie Żona odstrzeli (więc Gearsy odpadają).
PS. potrzebuję gier na konsolę, bo na PC ich nie wpuszczam. Klawiatury psują.
PPS jest jakaś porządna strona która podpowiada gry podobne? Coś jak anidb?
Pomożecie? Stosowny temat znajdziecie w linku poniżej.
Teamt już był, ale warto go sobie przypomnieć, bo może więcej was ma podobne dylematy.
Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”
Jeśli chodzi o tego typu tytuły to tylko Giana Sisters Twisted Dreams.Dostepne TU:
http://store.steampowered.com/app/223220/?snr=1_7_suggest__13 i tu:
http://www.gamersgate.com/DD-GSTD/giana-sisters-twisted-dreams
@Dread
Ale to jest na PC , chodzi o gry na konsole 😉
Może Epic Mickey 2? Wychodzi też na xboxa. Więcej tytułów na xbox nie pamiętam, a Little Big Planet jest, zdaje się, tylko na PS3.
@bosman_plama
Gra ma genialny dubbing, ale podobno za dobra to ona nie jest. Próbka dubbingu by się pozachwycać (piosenki Boberka wymiatają): http://www.youtube.com/watch?v=-0O30QMEZFc
Rayman jest świetny jak lubią platformówki to bierz w ciemno
@mokraTrawa
Gdzieś widziałem, że w Rayman origins można grać w coopie. Prawda to i czy działa to na jednym ekranie?
@luk0i
Można grać w coopie, ale jak to wygląda to nie wiem, bo nie grałem z nikim, ale chyba na jednym ekaranie. Tu filmik 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ynv5CSM0is0&feature=fvwrel
@luk0i
Ostatnio na urodziny młody z najbliższej rodziny dostał Lego Star Warsy 3 i za darmo dorzucili mu 1 i 2 – nie wiem, czy jest tak zawsze. Bezsprzecznie L:SW to najlepsze z Lego, a powinny kosztować grosze – sprawdź na muve.pl.
@luk0i
wersja na PS3 ma co-opa jednoekranowego, chyba aż do 4 osób na raz, więc na klocku powinno być podobnie 🙂
Cała seria gier lego. Nie są to wprawdzie “ścisłe” platformówki 2D tak jak np. Sonic ale fakt że gracz nie steruje kamerą powoduje że są bardzo przystępne dla dzieci.
Lego Star Wars complete saga i Harry Potterl(lata 1-4) to moi faworyci ale może być też np. Indiana Jones. No może przy harrym dobrze znać materiał źródłowy – chociaż z jedną-dwie pierwsze części (żeby lepiej się łapać w zaklęciach)
Mała różnica wieku więc sobie chłopaki razem pograją w kooperacji odpada więc problem “teraz ja!” (o ile masz dwa pady).
@powazny_sam
O dzięki! zapomniałem o LEGO. Kiedyś oglądali gameplay z Lego piraci i im się spodobało…
Pierwszy tom harrego przeczytali i obejrzeli więc kto wie.
Mogę polecić wszystkie części Raymana jak i tytuły platformowe z zawartym słowem “Lego” (polecam te ze świata “Star Wars”).
[url=”http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7262″]Viva Pinata[/url]?
Co prawda nie platformówka ale może się nada o ile pograsz razem z nimi.
Wyszła całkowicie po polsku i kosztuje już grosze bo to staroć.
A tak z innej beczki, opłaca się brać laptopa na święta? Ceny rosną czy maleją właśnie?
@pablas
Na święta zwykle ceny idą do góry, najtaniej jest w okolicach wakacji, natomiast można polować na przeceny.
@jarqlo
Bywa też sporo promocji we wrześniu, pod studentów. Trzeba szukać wtedy w hipermarketach wszelakiego typu. Problem w tym, że zwykle nie mają co ciekawszych modeli (zależy co kto szuka).
@Geralt_Bialy_Wilk
W marketach w 90% to jest sam szrot (wydajnościowy) z obowiązkowym windowsem (wzrost ceny o ok.400 zł).
Lepiej poczytać testy na notebookcheck i poszukać ich w sklepach internetowych lub tych z wysyłką jak xkom itd.
Nie zauważyłem by laptopy drożały na święta. Polecam MSI CX61. Używam prawie 2 miesiące i jestem zadolony. Dobrze zastępuje mi starą stacjonarkę bez kompromisów i żalu po niej.