Podaj dalej #8 – Elite: Dangerous

Nitek dnia 7 września, 2014 o 15:02    15 

Taka niedziela, że zapomniałem o powinności przekazania bety kolejnemu śmiałkowi. Makbeton nie pomógł i nie przypomniał, ale wiadomo. Nie przypomniałby.

Zanim jednak ceremoniał właściwy, pytanie dla wszystkich. Na jakiej platformie po raz pierwszy lataliście w Elite?

To szybko tak, póki emocje są gorące. Kolejnym śmiałkiem, który polata przez najbliższy tydzień jest

creep

Co zrobić, by polatać? Oh, to dziecinnie proste. Cała akcja przeznaczona jest dla aktywnych (udzielających się w komciach) użytkowników gikz.pl, którzy poprzez wysłania do mnie PM trafiają do kolejki osób chętnych do oblatania tej produkcji, bez trzymanki, bez granic, przez tydzień non stop. Co tydzień osoba się zmienia i ducha swego cieszy ktoś inny.

Creep ma teraz 24h by odpowiedzieć na wezwanie, w przypadku niechęci lub braku odzewu beta leci dalej . Planowana zmiana szychty wypada za tydzień od publikacji tej notki, chyba że mak wyrazi chęć oddania dostępu wcześniej.

 

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Podaj dalej #8 – Elite: Dangerous

  1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    Na Amidze. We Frontiera. Elite, te wektorowe to bólu, chyba odpalałem ale nie bardzo ogarniałem a i szału graficznego nie robiło. Zresztą Frontier na początku też był nie do ogarniecia ale Gambler ze swoim opisem był bardzo pomocny 🙂

  2. borianello

    Protip dla tych, którzy nie moga się doczekać i planują kupno bety za 60 euro: lepiej kupić preordera za 40, wtedy pojawia się wiadomość, że za jedyne 15 euro można grać już teraz w betę. 5 euro do przodu jak ktoś lubi przepłacać za niepołatane gry 😉

Powrót do artykułu