Podaj dalej #1 – Elite: Dangerous

Nitek dnia 4 sierpnia, 2014 o 20:32    26 

Propozycja nie do odrzucenia.

Specjalnie dla Was ogarnąłem konto pod betę Elite Dangerous (oklaski). Proponuję Wam event jak gikz długi i szeroki. Dla aktywnych i udzielających się użytkowników, znamy się nie tylko z widzenia można powiedzieć, no i wiadomo jakie inne czynniki stoją za tym. Czy to znaczy, że jak ktoś jest mimoza to nie ma szans? Wręcz przeciwnie. To najlepszy moment na pochwycenie klawiatury w dłoń.

Ufam Wam jako i Wy mi ufacie, dlatego począwszy od tej notki co tydzień dostęp będzie otrzymywać jeden z Was. Co prawda nie obmyśliłem jakiegoś systemu jeszcze (grunt to dobry spontan!) i jak na razie obracam się notką obecną nie myśląc o przyszłości zbytnio (może jakieś propozycje?).

Osoba wytypowana w notce, w ciągu 24h musi skontaktować się ze mną via PW w celu ogarnięcia co i jak z dostępem do konta i samej gry. Niezależnie od tego czy będzie to jutro, czas zawsze liczony jest od daty publikacji notki. Pomyślałem, że tydzień jest w sam raz, bo gra przepastna i mniejsza ilość dób jest trochę od kant dupy rozbić. Oczywiście jeśli ktoś będzie wyjeżdżał czy też zdać konto wcześniej, bo (tu wstaw se przyczynę) – nie ma problemu.

Co jeśli ktoś zechce z kontem nigdy się nie rozstawać?

Nie ma problemu. Kasuje konto ze swojej pozycji, a szczęśliwca skazuje na wieczne potępienie za zrujnowanie zabawy i możliwości dostępu wcześniej. Konto przypisane jest do jednego maila, na który idzie autoryzacja, a i to nie wszystko. Wydaje mi się, że nie będzie takiej potrzeby.

Co stanie się z dostępem przy premierze gry? Konkursik, oddaje Wam to konto. Może być przechodnie, możecie stoczyć boje o nie w Koloseum na przeciw jakiegoś byczka, pomyślimy.

Być może o czymś zapomniałem. W wielkim skrócie, osoba wytypowana, ta pierwsza i wszystkie kolejne, musi pingnąć mi na PW w ciągu 24h od daty publikacji, coby otrzymała dalsze instrukcje działania. Licznik w notce odliczać będzie czas do następnej zmiany osoby mającej dostęp. Jeśli o czymś zapomniałem, sukcesywnie dopiszę. Nie ma żadnych haczyków, ale jest jedna prośba, która ze względu na bezmiar zajebistości będzie podsyłana wraz z dostępem. Rzecz opcjonalna.

Pierwsza osoba, której chciałem dostęp ów przekazać jest

Marian

bo z hajpu chodzi cały roztrzęsiony i myślę, że będzie osobą odpowiednią na rozruch naszej akcji podaj dalej.

Jedziemy!

Dodaj komentarz26 myśli nt. „Podaj dalej #1 – Elite: Dangerous

   1. emperorkaligula

    @Nitek

    łeeeeee…. jakieś kosmiczne piu-piu-piu laserki… a ja tu zajarany siedzę i czekam na coś na miarę embarga na owoce i warzywa czy bołinga nad ukrainą 🙁

    pamiętam mój pierwszy account sharing, daaawne czasy, beta do pierwszego wowa 😀 grało się na zmianę. nocki trzaskałem 😀

 1. SzalonyBlazen

  To się nam kumuńa robi 😉 Wspólne konta…jest szansa że dojdziemy do wspólnych obiadów, zimnych, oraz żon/narzeczonych/dziewczyn 😉

  A na serio super pomysł 🙂
  A może niech każdy po przegranym tygodniu ( o ile oczywiście wena go najdzie) niech coś skrobnie od siebie jak się grało. Co fajne, co nie itp.

Powrót do artykułu