Na szybko – podziękowania

D_Pawel dnia 23 sierpnia, 2012 o 11:49    20 

Wygląda na to, że najgorsze zabawy z serwerami mamy za sobą (trzymam kciuki za to). W takim razie przyszedł czas na podziekowania.

 

Pierwsze dla gram.pl, który hostował starą wersję gikza. Musieliśmy się przenieść z powodów technicznych, niemniej przez kilka miesięcy korzystaliśmy z ich gościności.

Drugie dla s2892, a.k.a. Kangur, który stoczył nieliche boje z niejedną serwerownią w ciągu tego miesiąca.

Mam nadzieję, że nie zapeszę, ale mam nadzieję, że od teraz działanie Gikz będzie przebiegać sprawnie. Mamy nową stronę, system publikacji treści, forum, za jakiś czas dojdzie do tego moduł premium (w modelu kilka dni płatne, a potem donacje). Jak zapewne zauważyliście, ja sam zaangażowałem się w produkcję wideo. Dzisiaj miałem zapoczątkować serię z Tropico, ale podstawowy net mi wysiadł, więc poczeka to do jutra. Nie oznacza to, że zarzucam teksty, przyznam jednak, że filmiki są miłą odskocznią od codziennych obowiązków. To hobby, które miło rozwijać.

Bo właśnie taki jest cel Gikza. To nasze hobby, które ma nas rozwijać :).

Dodaj komentarz20 myśli nt. „Na szybko – podziękowania

 1. Pdzm

  U mnie też strasznie zamula(może kwestia neta w pracy) na firefoxie przy próbie logowania się wyskakuję ciągle komunikat – “niepoprawny token”.
  Mam pytanie z kwestii technicznych – czy wygląd strony głównej już taki zostaję czy być może się zmieni? Jak na mój gust, zaznaczam – na mój gust jest tam zbyt gęsto od wszelkiej maści infrmacji. Wszystko się zlewa ze sobą.
  Kwestia tego paska poziomego z obrazkami na górze, nie powinny się one aktualizować? wiszą tam stare newsy, czy wyróżnione?
  Dobra, przymarudziłem sobie a teraz hip hip hurra 😉

 2. amonlb

  Dziwne rzeczy się dzieją u mnie. Nie mogłem się zalogować wyskakiwała informacja nieprawidłowy token a jak wszedłem tutaj(w artykuł) i kliknąłem dodaj komentarz to się okazało że jestem zalogowany i mogę komentować. Poza tym bardzo dziękuję za pracę jaką wkładacie w istnienie tego miejsca :D. Możemy zbiorowo wysłać podziękowania do gram.pl za ich uprzejmość.

  Co do przeglądarek proponuję używać Chroma jest o wiele wiele wiele szybsza od firefoxa niestety dla mozilli. FF z każdym nowym updatem staje się coraz gorszy a kiedyś nie wyobrażałem sobie innej przeglądarki. Mówię to by potwierdzić że na chromie gikz.pl śmiga szybko jedynie czasem muszę użyć F5 żeby pojawiły się nowe komentarze bo z automatu to szfankuje albo nakładają się na siebie.

Powrót do artykułu