Znaleziono klucze do Armored Warfare! WINCYJ kluczy!

Nitek dnia 29 maja, 2015 o 12:25    48 

Szczęśliwych właścicieli opancerzonych pojazdów zaparkowanych przed sklepem, prosimy  o odbiór kluczy w tej właśnie notce. A potem przestawcie te kupy żelastwa, bo architekt krajobrazu płakał jak widział.

Jeśli komuś klucza brakło, kopsnijcie mi maila na nitek [at] gikz.pl

Armored Warfare to pancerna ofensywa studia Obsidian, które być może znacie. W palecie uzbrojenia jakie przyjdzie Wam porwać na ekscytujące wycieczki po jednej z czterech dostępnych mapek znaleźć można nowoczesne maszynki, więc serce każdego wojaka winno bić szybciej. Są także polskie akcenty, więc tym innym, złym czołgom będziecie mogli połamać lufy machając wokół niej szabelką.

Szczerze, zapomniałem jak się zakłada odpowiednie konto, ale podejrzewam, że należy na stronie www.aw.my.com wypełnić fest nieskomplikowany formularz oddający pod zastaw Waszą chatę, furę, a Ci, co będą mieli więcej szczęścia, także żony. Żeby grać było kiedy.

No to szabrujcie i raportujcie wybrane kody, bo lubię skreślać.

Nowe klucze

Treść tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kody obowiązują na wszystkie fazy nadchodzących faz bet testów, z czego terminów żadnych z nich nie znam. Są tak tajne, że sami jeszcze nie wiedzą kiedy będzie można się strzelać. To znaczy można od wczoraj do zdaje się trzeciego czerwca, a potem ni chu chu. Sekret, nie wiem.

Dodaj komentarz



48 myśli nt. „Znaleziono klucze do Armored Warfare! WINCYJ kluczy!

  1. mr_geo

    Już byłem w ogródku, już witałem się z gąską… tzn. z czołgiem… tzn. właściwie z kodem na czołg… ale potem przeczytałem że to jest (kolejne) MMO. I pożegnałem gąskę, tzn. czołg, tzn. kod. Bez żalu.

    PS. Brak eżektorowego hamulca wylotowego na lufie tego Strykera na obrazku strasznie denerwuje mój wewnętrzny militarny autyzm… 🙂

Powrót do artykułu