Wyniki konkursu Wasteland 2

Nitek dnia 25 września, 2014 o 16:34    33 

Whoa, trochę to trwało, ale waleczne jury w składzie Shani, aihS, Bea oraz Imperator w końcu doszli do wspólnego wniosku.

Zanim jednak to – galeria prac. Jak zwykle wybór odbywał się za zamkniętymi drzwiami, gdzie każdy z jurorów patrzył na anonimowe prace, bez podpisów, bez niczego. Poza mną, ale dlatego też nie wybierałem zwycięzcy. Wszystko standardowo, teraz przynajmniej ktoś może poświadczyć jak to wygląda, huehue. Zatem galeria, temat Waszej pracy do wizualizacja czegokolwiek w deseń postapo.

Siekiera, motyka, mokry pychol, dziś zwycięzcą jesteś

ryhol

Klucz Steamowy w Twoje ręce, dostaniesz pewnie jeszcze dziś.

Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękujemy, jak zwykle daliście wyzwanie mimo nieprzychylnej ostanio aurze na Pustkowiach drugich.  Do następnego!

Klucz oddał na konkurs Shani.

Dodaj komentarz33 myśli nt. „Wyniki konkursu Wasteland 2

  1. Ryhol

   @Stah-o

   Wywaliłem wszystko praktycznie co miałem w necie, ale ostatnio naszło mnie żeby jakaś swoją stronkę zrobić. Problem jest niestety jeszcze taki że dysk z rawami zdjęć miedzy innymi tym z konkursu padł mi i większość mam na papierze lub w jakiś słabych miniaturach. Nie chce kupy publikować, więc może kiedyś 😉

    1. slowman

     @Mindestens

     Czyli uważasz, że w świecie skończyły się cierpienia po abordażu dinozaurów na Ziemię z ich Mini Gwiazd Śmierci i ich pokonaniu przez sojusz ludzi z meduzami? Nie myślisz może, że za każdym razem, gdy ktoś otwiera przeglądarkę internetową i nie może się połączyć z serwerem następuje apokalipsa?

Powrót do artykułu