Wpadnijcie na kalambury [AKTUALIZACJA]

Nitek dnia 9 grudnia, 2016 o 11:20    5 

Nagrody jakieś będą Steamowe i dobra zabawa, i nie tylko. I rysować będę !

A, że detale jeszcze nie zostały przeze mnie doszlifofwane, poniżej podaję zarys ogólny happeningu i w razie czego widzimy się w sobotę, ~22:00 na Twiczu – www.twitch.tv/nitek69

Nie zapomnijcie też o Discordzie, gdzie będę spoilował hasła! www.gikz.pl/discord

Będzie przednio, jak ostatnio!

[AKTUALIZACJA]

Rzecz o zasadach, bo choćbym nie wiem jak chciał, nie uda się tego zrealizować jak pamiętną edycję pierwszą na Hitboxie. Tam dziełem cudnym jest brak opóźnienia, co niestety jest nie do przejścia w przypadku Twitcha. W związku z tym, widzowie mają nierówne transmisje, co eliminuje z biegu zasadę, kto pierwszy ten lepszy. Co za tym idzie, zabawa ulega modyfikacji.

Zanim jednak to z przygotowanych bodaj dziesięciu (liczba ta nie jest jeszcze pewna) haseł, wylosuję jedno, metoda analogowa, zagięte karteczki, jak w telewizji! Do tego z drugiej puli wylosuję także grę jaka będzie do wygrania za każde hasło. Jedno hasło, jedna nagroda. Wszystko dlatego, że Waszym zdaniem będzie odgadnięcie hasła i wpisania go 1:1 na czacie streama. Ważne jest, by było wpisane dokładnie (tylko małe litery!), choć bot nie bierze wielkości znaków pod uwagę, ale tylko poprawne wpisanie hasła gwarantuje Wam wrzucenie Was do puli osób biorących udział w zautomatyzowanym przez bota przydzielaniu nagrody, rafflu. Czyli jeśli rysowanym hasłem będzie watch dogs należy wpisać na czacie watch dogs, by otrzymać szansę na odbiór nagrody.

Czyli – rysuje, zgadujecie, kończę, cały czas zgadujecie, bot obdziela, ślecie maila, profit.

Jedna osoba może wygrać tylko raz w czasie całej zabawy.

Hasła, będą stricte gamingowe, właściwie same tytuły gier. Jeśli będzie cokolwiek innego, wydam stosowną informację. Znam je tylko ja, więc możecie słać koperty jeszcze przed konkursem. Czas rysowania jaki sobie daję to pięć minut + dwie minuty na ewentualne odpowiedzi. Można sypać nimi cały czas, nawet kiedy rysuję. Wybrana osoba zobowiązana jest przesłać maila na nitek@gikz.pl, z którego później prześlę wygrany Steam klucz po uprzedniej weryfikacji czy followuje kanał Twitchowy. Osoby bez followa nie otrzymują wygranej (www.twitch.tv/nitek69, tam takie serduszko od tego jest 😉 )

Klucze są sprawne, nie wysyłam drugiego klucza w zamian w jakimkolwiek przypadku, bo już nie takie próby wyłudzenia się zdarzały.

Nagrody? Niespodzianki. Poza rzeczami od dobrodusznego Devolvera – Enter the Gungeon, Warm Lamp Games – Beholder i Image & Form Games – Steamworld Heist + DLC, dorzuciłem coś jeszcze.

Dobrej zabawy, a w razie pytań zapraszam na Discorda (www.gikz.pl/discord) lub tutaj do komentowania ! Do zobaczenia.

Mogę się spóźnić. Zastrzegam sobie takie prawo, ha! No i mogłem o czymś zapomnieć. Mam nadzieję, że nie.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Wpadnijcie na kalambury [AKTUALIZACJA]

  1. Zebulah

    Ej, no, przecież wczoraj Mikołajki były. Co oznacza, że Koń tort zajadał.
    Nitek, sto lat w dobrym zdrowiu i nieustającej przychylności Bei dla twego hobby.
    Żeby gry nadal sprawiały Ci tyle frajdy, aby nadal chciało Ci się nagrywać i pisać bo cały czas deklasujesz konkurencję swym niepowtarzalnym stylem i błyskotliwymi tekstami z kosmosu 🙂

Powrót do artykułu