Twoja mała apokalipsa – konkurs Wasteland 2

Nitek dnia 20 września, 2014 o 1:33    46 

Ktokolwiek nie kupił, a zęby sobie ostrzył, jest szansa na zgarnięcie Wasteland 2 w konkursie. Będzie ciężko!

Kiedyś mówiłem, że na gikzie jest wyjątkowo. A to ktoś nie chce konkursu, a to nagród nie przyjmują. Tym razem będzie inaczej, bo przecież od hajpu żołądek ściska. Na wydaniu jest Steam klucz do Wasteland 2 na które wszyscy czekają. Klucz oddaje shani, co jest wyjątkowo szlachetne i dziwne zarazem. On także zadanie wyznaczył, więc wszelkie suche bułki i rogale należy rzucać w jego stronę. Wiecie, jakby co. To jedziemy.

Quest

Praca graficzna w klimacie postapokalipsy.

A mógł być cosplay!

Może to być cokolwiek, ważne by był klimat post apo. Rysunek odręczny, mistrzostwo w paincie, zdjęcia, kolaże, wycinanki, pisanki, nie będę Wam podpowiadał. Nie trzeba mieć zdolności jakichkolwiek, bo liczy się kreatywność. Być może brzmi to strasznie, w istocie widziałem już co potraficie, hehehe, także dacie radę. Lubimy patrzeć, to właśnie chcemy robić tym razem.

Jak się bawimy?

Będziemy słać maile, jak przy Urodzinach, pamiętacie. Zapewni to brak ściagania i sugestii ze strony kolegów z klasy. Maile należy wysyłać najpóźniej do niedzieli 21 września do godziny 20:00. Wyniki i wysyłka klucza dla zwycięzcy odbędą się w kolejnym tygodniu, maksymalnie do 28 września. Uprasza się o niezbyt wulgarne treści, co niestety wyklucza także nagie babki. Crap.

Najwłaściwszy adres do wysyłania zgłoszeń to

konkurs@gikz.pl

Mam nadzieję, że działa.

Udział może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik gikz.pl, który wyśle maila na konkurs z adresu jaki użył przy rejestracji. Pozwoli to na bezstresową identyfikację zwycięzcy. Na Wasze prace będzie zerkać Koń, aihS, Bea i być może Shani, co odbędzie się według znanych zasad.

Chociaż skoro wziąłem udział, możemy już kończyć.

ww2konkursPostapo, że ja pierdziu. Kiedyś się rysowało.

Powodzenia!

Stream z Wasteland 2 w dzień premiery, około 22:00, zapraszam.

Dodaj komentarz46 myśli nt. „Twoja mała apokalipsa – konkurs Wasteland 2

  1. aihS Webmajster

   @MHT82

   Pamięć absolutna z Arnoldem szła w TV zawsze przed 22 i bez cenzury więc trzy piersi to już nie piersi.

   ed: widzę, że w rimejku jest ten sam motyw, a tak się składa, że rimejk będzie leciał chyba w piątek na tefauenie więc się okaże czy będzie czerwony trójkącik

Powrót do artykułu