Konkurs – wyjedź do Harran z Dying Light

Nitek dnia 21 lutego, 2015 o 12:14    7 

Do wirtualnego Harran oczywiście. Szczęśliwe osoby trafią tam za sprawą questów jakie zostaną postawione przed nimi. Sama wirtualna wycieczka odbędzie się dzięki kluczom do steamowej wersji zombiaków prosto z Polski, gry Dying Light. Tak, osoby, a konkursy są poniekąd dwa.

Wszyscy wiecie co to Dying Light. Jeśli ktoś nie wie, hajpem na dwa palce smarowałem  w recenzji, bo DL mocno podeszło i dobrze robi człowiekowi na duszy. Po prostu. Spieszę także donieść, że działa lepiej niż w trakcie ogrywania, a i szykuje się niebawem hard mode, żeby nie było za łatwo. Bardzo dobrze. Tyle ja tu dzisiaj nie o tym.

KONKURS 1

Ulubiona forma zabawy. Zadanie konkursowe w którym liczyć się będzie Wasza kreatywność ograniczona wyobraźnią. W Dying Light jest crafting i tworzyć broń przeciwko nieumarłym i Wy będziecie, albowiem quest jaki czeka to:

Stwórz z dowolnych przedmiotów broń przeciw żywym trupom, cyknij fotkę i opisz krótko działanie stworzonego oręża. KRÓTKO, w pięciu zdaniach, krótko, serio.

Może to być długopis anihilacji rażący tuszem +20 do wyżerania zębów, może to być laczek armageddonu bijący Kubotą +5 czy szczoteczka do zębów czyszcząca pomioty +30, kiedy posmarowana masłem. Całkowita dowolność. Jak opisy sugerują, crafting może być nieznaczny, a opis dopełni całość. Cokolwiek nie zostanie utworzone, powinno zostać sfotografowane (nie liczy się jakość zdjęcia) i wraz z opisem podesłane na adres mailowy, Wasz ulubiony.

konkurs@gikz.pl

Wasza praca powinna trafić na skrzynkę nie później niż 24 lutego do godziny 20:00. Nagroda trafi do wygranej osoby jak tylko jurorzy ogarną temat. Resztę zasad znajdziecie na samym końcu tej notki, gdyż nie obowiązują w temacie

KONKURS 2

Jeśli nie czujecie się niczym Szewczyk Dratewka, tudzież nie macie ochoty smarować się klejem biurowym lub obklejać się szarą taśmą, droga na skróty. Powiedzmy. W czwartek, 19 lutego o godzinie 22:00 urządzę stream w TYM MIEJSCU i w trakcie jego trwania jednej osobie wpadnie steam klucz do drugiego egzemplarza Dying Light. Póki co jedyny warunek jaki można spełnić, by być branym pod uwagę jest followanie kanału twitchowego, co dzieje się kiedy pod wskazanym adresem pstrykacie serduszko. Resztę zasad zabawy usłyszycie już w trakcie streamu.

Chociaż tam nie bardzo są jakieś zasady. Toć to giveaway.

Dzielcie się nowiną, albowiem im nas więcej, tym zombie bardziej miękkie i powodzenia wszystkim!

Zasady zabawy

 • Każdy uczestnik może wpisać tylko jeden mail konkursowy. W przypadku dubla lub innej ilości, pod uwagę będzie brany ostatni.
 • Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 lutego 2015 o godzinie 20:00. Zgłoszenia dosłane później nie będą brane pod uwagę.
 • Mail z którego będzie wysłana odpowiedź MUSI pokrywać się z tym podanym przy rejestracji na gikz.pl co ułatwi identyfikacje zwycięzcy. Nie jest konieczne, wręcz niewskazane podpisywaniem się nickiem.
 • W temacie maila należy wpisać konkurs Dying Light
 • Laureat otrzyma jeden klucz Steamowy Dying Light.
 • Jakiekolwiek prezentowane obrazy graficzne nie mogą być wulgarne czy też pornograficzne.
 • Osoba biorąca udział musi posiadać konto na Gikzie (liczy się stan na 24 lutego 2015 roku, godzina 20:00).
 • W konkursie może brać każdy (kto spełnia powyższe warunki), poza członkami komisji oceniającej (dodam, że zasiadają wybitne osobistości).
 • Przesłane pracę mogą zostać opublikowane na gikz.pl
 • Gdybym coś zapomniał to se tu dopiszę.
 • Mówcie wszystkim o konkursie, babciom, psom sąsiada, emerytom na poczcie, szering is caring.
 • Wasze wpisy będzie oceniać Nitek oraz aihS. W przypadku nieścisłości pomoże nam Bea. Lubimy piwo. Bea woli wino.

Egzemplarze Dying Light na oba eventy dostarczył Techland.

 

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Konkurs – wyjedź do Harran z Dying Light

Powrót do artykułu