Keep talking and nobody explodes – rozbrajamy bombę na streamie

Nitek dnia 10 października, 2015 o 13:01    8 

Czy dzielny koń saper wraz ze swoimi ekspertami w słuchawce da rady przeciąć czerwony? A może zielony? W filmach uczą, że to zawsze niebieski… zaraz, zaraz.

Dzisiaj wieczorem zapraszam na osobliwe widowisko, gdzie ja jako saper zmierzę się z tykającą śmiercią w pudełku. Pozostali uczestnicy tej jakże bezpiecznej zabawy, widzowie, poprzez TSa będą i czytali instrukcję demontażu i przekazywali mi kolejne kroki swymi aksamitnymi głosami. Wszystko to oczywiście nie patrząc na streama, który będzie i tak z opóźnieniem, by adrenalina szła mocna, a zabawa była przednia. Zresztą i tak bomby zestawiają się proceduralne, a zagadki mają różne rozwiązania, a co za tym idzie, nie wiem czy damy radę. Hue.

Jeśli ktoś reflektuje wziąć udział w zabawie, dajcie znać, może będzie jeszcze jakiś wolny slot. Na dobrą sprawę nawet nie musicie być przy kompie, o ile instrukcja zostanie przez Was wydrukowana.

Start streama w godzinach odpowiednich, zwyczajowych, między 22:00 a 23:00, choć jak to bywa, powiadomienie wyskoczy tym, co należą do gikzowej grupy Steamowej, zerkną na gikza, gdzie pojawi się stosowny, zielony knefel lub usiądą mi na fejsie. Albo będą w tej notce, gdy zabawa się rozpocznie. Choć warto wtedy być na Hitboxie. Wiecie, czat i te sprawy.

No to widzimy się!

Dzisiaj szykuje się osobliwy stream. Zagram z Wami w Keep Talking and Nobody Explodes, gdzie wcielę się w sapera, a…

Posted by Nitek on 10 października 2015

Dodaj komentarz8 myśli nt. „Keep talking and nobody explodes – rozbrajamy bombę na streamie

 1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  Strim był fenomenalny. Kto nie widział – niech żałuje! Saper mylił się wprawdzie znacznie więcej niż raz (ale przynajmniej był za to karany) a chór ekspertów czasami chyba sabotował rozbrajanie bo na różne głosy wykrzykiwał sprzeczne komendy!
  Gwoli sprawiedliwości to chili wypadałoby też karmić mózgowców z manualem a nie tylko fizola z przecinakiem do kabli. Niebieski tnij! Nie, zielony! 🙂
  No to niebieski, nie zielony czy niebieski nie, zielony!????

  1. Revant

   @brum75

   To zapraszamy do następnej ekipy ekspertów 😛 samo rozgryzienie jak działają poszczególne moduły zajęło nam pół streama, a i tak do końca odkrywaliśmy nowe rzeczy 😀 ogólnie fest genialna zabawa, a Nitek wkurzający się na nas za zmuszanie go do jedzenia chili po prostu mega śmieszny xD jako ekspert powiem, że z naszej strony też jest fajnie – kilka zapisanych kartek, zjechane gardełko i wspólne “co?!” przy każdym błędzie 😀

   1. PeteScorpio

    @Revant

    Dokładnie! Ten manual to nielicha rozkmina : diagramy,zbiory, tabelki, słowne niuanse, kumulacja niczym w Lotto;) Choć może czasami wyglądało jakbyśmy podkładali Nitkowi chilli, to seryjnie zależało nam na rozbrojeniu i każdy sukces kwitowany był zaciśniętą pięścią w geście triumfu. Przerwy były nieuniknione, bo podobnie jak Nitek człowiek pocił się z miejsc o którym nie miał pojęcia 😛 i choć śmiechu było nie mało to stresik był fest…bo chilli 😉 Summa summarum zabawa była przednia i mam nadzieję, że fajnie się to oglądało.

Powrót do artykułu