Kalambury trzy (albo cztery), już niebawem

Nitek dnia 19 października, 2017 o 14:01    0 

To ten moment, kiedy mówię gdzie będę udawał , że rysuję rzeczy na żywo, a Wy będziecie mogli zgarnąć nagrody.

Happening odbędzie się jutro na moim kanale Twitch, pod bardzo znanym adresem, gdzie generalnie dzieją się fajne rzeczy i miło wieczorami nerdzimy. Tak fest. O tym później. Jutro, tj. w piątek 20 października 2017 nie lada impreza, bo będę niczym Bob Ross siedział i malował wirtualne pejzaże, obrazy i w ogóle, a tak serio to kreślić będę obrazki a widzowie będą zgadywali jaką grę mam na myśli. Czy jakąś inną kategorię. Kto odgadnie pierwszy, wygrywa.

W puli nagród rzeczy przaśne, bo worek napełnił m.in. Techland, Klabater czy Devolver Digital, a i zadbałem o jeszcze jakieś niespodzianki. Będzie o co powalczyć, wink, wink 😉

Całość jest formą podziękowania za wsparcie widzów, popmpę jaka idzie w rozwój kanałowy, bo poszybowało całkiem nieźle ostatnim czasy i stąd właśnie Kalambury, edycja trzecia (albo czwarta). Bo to fajny event jest, także zapraszam.

A w inne dni, kiedy sa streamy, obecnie można się natknąć na The Evil Within 2 i dość dużo Mordoru z Shadow of War, bo głównie to jest na tapecie. Ostatnim czasy przynajmniej. Zatem jak nie pasuje piątkowy wieczór, to może jakiś inny. Zapraszam. www.twitch.tv/nitek69.

Nie zapomnijcie też wpaść na Discorda, jakże tętniącej życiem maszyny do spamu i nie tylko! Tutej, o. www.discord.gg/nitek

Dodaj komentarz