Zbiórka Nuka Break – Tales from the Wasteland zbliża się do końca

Mindestens dnia 26 lipca, 2014 o 14:44    12 

Trzeci sezon internetowego fanowskiego serialu w świecie Fallout.

Kampania kickstarterowa Wayside Creations, mająca sfinansować powstanie trzeciego sezonu Nuka Break, dobiegnie końca za trzy dni. Miałby skoncentrować się na konflikcie między Rangerem, a Scorpionem i ich potyczkach.

Cel podstawowy, 20 000$, został osiągnięty. Na tę chwilę zbiórka zgromadziła ok. 50 tysi i twórcy mierzą w przekroczenie progu 60 000, mającego zagwarantować, iż ekipa kręcąc sceny zaciągnie na pustynię również dwóch z ojców Fallouta, Chrisa Avellone’a oraz Briana Fargo, którzy mieliby własne role gościnne do odegrania. Fajna sprawa, ale nie wydaje mi się, by w tak krótkim czasie udało się jeszcze dozbierać tyle kasy. Szkoda.

833e4d91bee353c5a6cf906f0e1c2be3_largeTwórcy poinformowali za to, iż do obsady zaplanowanej mini-serii dołączyła Yaya Han, cosplayerka i modelka. Również popularna sędzina na imprezach poświęconych cosplayowi, jak dopowiedziała mi Wikipedia. Podobno można było ją zobaczyć w reality show Heroes of Cosplay oraz pojawiła się jako honorowa sędzina w King of the Nerds (jeszcze jakieś insze reality show, kto te bzdety ogląda?). No ale skoro jedna focia mówi więcej, niż tysiąc znaków notki biograficznej…

Za spoilerem chowa się Azjatka. Nie, żeby była przestraszona, nic z tych rzeczy, przeciwnie. Mundur zobowiązuje! Mundur i erotyczna bielizna. NSFW?

Więcej zdjęć nieprzestraszonej Azjatki w różnych cosplayerskich fatałaszkach na jej stronie yayahan.com

Nuka Break pojawiło się po raz pierwszy trzy lata temu w formie kilkunastominutowego fanowskiego filmiku na YT, przedstawiając humorystyczną przygodę na pustyni uzależnionego od Nuka Coli mieszkańca Schronu 10 oraz dwójki jego towarzyszy, ghoulla oraz dziewczyny imieniem Scarlett.

Od tamtej pory ukazały się dwa sezony oraz krótki filmik w poważniejszej konwencji zatytułowany Red Star, łącznie jakieś dwie godziny materiału. Poza tym Wayside Creations stworzyło również mini-serię Aperture R&D (Portal), a do końca roku ma ukazać się sfinansowany także na kickstarterze ich serial na motywach Legend of Grimrock.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Zbiórka Nuka Break – Tales from the Wasteland zbliża się do końca

  1. Mindestens Autor tekstu

   @quross

   Jeśli mnie pamięć nie myli, 730×330, zawsze się staram takie wrzucać. Niestety, ja się na Paintcie nie znam tak jak MTP, więc jak nie bardzo widzę, że można gdzieś obrazek bez straty na znaczeniu go obciąć, żeby go odpowiednio zeskalowało, to po prostu skaluję go najbliżej jak się da, a później dokładam na wysokość lub wszerz.

   Nie wiem, co jest lepsze, obrazki z wielkościami w cały świat, czy trochę nietrzymające perspektywy, skłaniam się ku temu drugiemu. Jak WordPress to skaluje, to nie wiem, wrzucałem parę razy, ale wychodziło to tak, że obrazki najczęściej pozostawały niezmienione.

   Jak będzie zbiórka na Kickstarterze na Gikza, to ja bym chciał korektę (no chociaż studenta wyższego roku edytorstwa) i grafika.

 1. Mindestens Autor tekstu

  Newsworthy update to to może nie jest (a gdybym chciał zaktualizować notkę, to wyleci w news 2.0): Dociągnęli do tych 60k, więc Fargo i Avellone się pojawią w sezonie (ten ostatni, zresztą, pomaga im w scenariuszu serii Legend of Grimrock), w ciągu doby zebrali 16k i ostatecznie skończyli z ponad 66 000 dolarów.

Powrót do artykułu