Steam Xmas Sale – jak dostać darmowe Xmas-karty

MusialemToPowiedziec dnia 23 grudnia, 2015 o 12:13    11 

Krótki poradnik. Pełen obrazków. Po pierwsze i najważniejsze, aby dostać darmowe karty, wasz steam-level musi być co najmniej na 5kę. Można to sprawdzić we własnym steam profilu, o tutaj:

xmas_card_1Jeżeli spełniamy ten warunek, możemy wejść na link http://store.steampowered.com/explore/ i kliknąć taką brązową strzałkę, widoczną także na stronie głównej wyprzedaży.

xmas_card_2I teraz łatwa zabawa, bo bez patrzenia wystarczy kliknąć kilka razy kolejną brązową strzałkę:

xmas_card_3Bo przeleceniu całej serii, klikamy kolejny guzik, dzięki czemu dostaniemy kolejną serię gier.

xmas_card_4Każdego dnia wyprzedaży (które trwają od 19 do 19) można dostać 3 Xmas-karty, po jednej za każde przeklikanie się przez gry.

A co można zrobić z kartami. Po pierwsze, można zdobyć 11 i złożyć je w odznakę. Nic specjalnego. Opcja druga to sprzedać te karty na rynku. Po wejściu w ekwipunek znajdujemy karty i klikamy na nie, a następnie interesujemy się tym, co zaznaczyłem na poniższym obrazku:xmas_card_5Jak widać, najtańsze karty są po 12 centów, sprzedało się ich już ponad 50k. W jaki sposób najoptymalniej je sprzedać? Można od razu kliknać zielony guzik i dać W PRAWEJ RAMCE cenę o jeden cent niższą. Opcja druga, klikamy “View in Community Market”:

xmas_card_6Po LEWEJ stronie są aktualne oferty sprzedaży. Jak widać, są tylko 42 karty za 12 centów. Więc można zaryzykować i wystawić naszą i za 12 centów, bo powinna się sprzedać.

Czy warto tak się bawić? No cóż, to już decyzja dla was.

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Steam Xmas Sale – jak dostać darmowe Xmas-karty

Powrót do artykułu