Myślałem, że koszmar się skończył, ale nie. Jakiś fan poprawił wizualną stronę Rambo

Nitek dnia 25 lutego, 2014 o 8:53    16 

NIEEEEEEEEEEEEEEEE!

W ogóle – fan. Pojęcie bardzo mocno abstrakcyjne. Ktoś musi lubić ból. Pomijam profil psychologiczny osoby, która jest odpowiedzialna za zremasterowanie gry, która nie ma jeszcze tygodnia. Uhhhhhh. Ewwwwwww. Jeśli ktoś chce może spróbować wyrzeźbić coś z kupy. Instrukcja jak tego dokonać znajduje się na forum NeoGaf, a do tego dochodzi mod sweetFX wyostrzający tekstury i poprawiający ich rozdzielczość.

Dlaczego mi to robisz. Dlaczego.

Po modyfikacjach gra rzekomo wygląda tak jak na obrazkach poniżej. Podałbym numer konta na który mogą wpływać zachęty do dalszej rozgrywki.

LPM powiększa obrazki. Nawet ślepa kura widzi różnice między nimi, a grą bez modyfikacji.

Bardzo lubię obrazek tytułowy. Podnosi mnie na duchu fakt, że nie tylko ja płaczę.

Dodaj komentarz16 myśli nt. „Myślałem, że koszmar się skończył, ale nie. Jakiś fan poprawił wizualną stronę Rambo

 1. Makbeton

  a ten fan to niby CSI czy coś (powieksz mi ten obrazek wielkosci znaczka, zoom wyostrzenie i poprosze wydruk wielkosci hotelu forum) czy moze sami tworcy pod postacia “fana” gry pobili jakiegos grafika po premierze i wydarli sie na niego “rób kurwa wieksze tekstury albo leb ci spadnie”

   1. BlahFFF

    @Nitek

    Z tego wynika, ze to tylko downsampling + sweetfx. Downsampling sam w sobie to nic innego jak antyaliasing tanszym kosztem i przy dobrym monitorze wychodzi calkiem ladnie na kartach nVidii. Na AMD jest niestety gorzej. Dla przykladu moj 20 calowy monitor z natywna 1680×1050 jest w stanie wyswietlic obraz z rozdzielczoscia 2560×1440 przy 60Hz. Niestety, to 16:9 wiec proporcje skopane a 2560×1600 nie rusza. Przy 16:10 na spokojnie wychodzi 2100×1314.

    Oczywiscie ilosc pikseli na ekranie sie nie zmieni a mechanizmy w GPU calkiem ladnie skaluja obraz i calosc wyglada wyrazniej. Im wiekszy wzrost tym fajniej. Niektorym udaje sie uzyskac rozdzielczosc 100 wieksza a wowczas efekt jest najlepszy.

 2. Yosh

  A to nie jest tak?

  – nie ma kasy na grafikę
  – robimy paskudną
  – wydajemy grę
  – “pożyczamy” grafikę nie do zastosowań komercyjnych
  – robimy “fanowską” łatę

  …. bo kura nie wierze, że ktoś to z dobrej woli robił

Powrót do artykułu