Matura z gier – bądź gotów

Nitek dnia 23 czerwca, 2016 o 12:12    18 

Wasz ulubiony quiz gamingowy wraca na salony już w tę niedziele, więc szybko odziej te stare czerwone gatki/stringi, w których obtańcowaliście poloneza lata temu, przygotujcie się i sięgajcie po nagrody.

Chciałbym powiedzieć, że kolejny rok, kolejna matura, ale to bardziej kampania wrześniowa, możliwość poprawienia wyniku z poprzedniej edycji. No i oczywiście zgarnąć nagrody można, o ile wynik będzie odpowiednio wysoki, by zadziwić nawet sędziwe skrzaty ogrodowe. Temat ogarniają koledzy szanowni Łosiu i kycu, do których możecie się podpiąć na streamy o podanej godzinie i posłuchać jak zagrzewają Was do walki o maksymalną punktację.

Start eventu już w niedzielę, 26 czerwca o 18:00, na stronie podanej poniżej. Tam też będziecie mogli zasięgnąć języka w kwestii uzupełnienia szczegółów dotyczących zdarzenia.

Klikając tutaj możecie sprawdzić się wypełniając formularz odpowiednio z pierwszej oraz drugiej edycji.

Także nie zagapcie się, no i powodzenia!

1

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Matura z gier – bądź gotów

    1. Nitek Autor tekstu De Kuń

     @Fantus

     no czas pomaga rozstrzygnąć spór w przypadku takiej samej liczby punktów 😉 wiadomym jest, że najpierw bierze się pod uwagę wynik punktowy, ale ustawiając w ogonku po nagrody decyduje czas. Inaczej jak byście rozstrzygnęli kto ma które miejsce zająć? 😉

 1. MusialemToPowiedziec

  No i się matura skończyła. Przynajmniej ta konkursowa.

  Hmm, czy to tylko ja, czy nagroda za pierwsze miejsce jest gorsza niż za drugie? No chyba że to jakieś słuchawki co podnoszą skilla w CSGO, ale nawet wtedy chyba bym wolał SSD niż słuchawy.

Powrót do artykułu