Gikz sneak peak

maladict dnia 27 marca, 2014 o 9:42    46 

Co nowego w waszym (i naszym) ulubionym zakątku sieci?

Z pewnością czeka was wiele niespodzianek, na tyle niespodziewanych, że nawet ja jeszcze o nich nie wiem, ale dwie rzeczy mogę zapowiedzieć na pewno.

1. Ciepły Chlebek – Rajas of India

Z pewnością jesteście świadomi, że Paradoksi wypuścili nowy dodatek do Crusader Kings 2. Oczywiście, że już go mam. Oczywiście, że będę grał. Na żywo. Już w sobotę 29/03, zapraszam wszystkich na ciepły chlebek naan. Z curry i kurczakiem tikka massala.

iIyuhvm

2. Wielkie Derby

Przebąkiwałem o tym od pewnego czasu, ale teraz mogę zapowiedzieć oficjalnie. Wielkie Derby o tytuł Najlepszego cRPGa evah! Dokładnego terminu nie podaję, bo musimy przeskoczyć jeszcze kilka problemów technicznych, ale zacznijcie już przypominać sobie wasze ulubione gry z gatunku. Zapraszają projan i maladict. Bo takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego!

Czujecie się podhajpowani?

Dodaj komentarz46 myśli nt. „Gikz sneak peak

  1. shani

    Przykro mi to mowic, ale nie mozecie Wielkich Derbow zrobic. Takich rzeczy … takich porownan sie nie robi, poprostu! Okaze sie, ze cos jednak jest lepsze od drugiego, pchnie to ludzii do fali samobojstw. Mozecie juz zaczac odwolywac zaproszonych gosci, zamowiona sale, no i przedewszystkim odwolac katering… A wiec tak mial wygladac koniec swiata 🙁

  2. Fantus

    Parę miesięcy temu bylem prawiczkiem jeśli chodzi o gry Paradoxu. Kiedyś tam jako szczyl widziałem Hearts of Iron, ale się przestraszyłem i uciekłem. No i w ubiegłym roku zmierzyłem się z CK2… Nie sądziłem, że coś może być bardziej wciągającego niż CIV… No szlag mnie trafi!

    Na domiar złego nie będę nawet udawał, że ogarniam wszystko o co biega w zasadach dziedziczenia, claimsach itp. Nie mniej próbuję, walczę i rozwijam swoją potęgę. Mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie.

    Klątwa jakaś normalnie.

Powrót do artykułu