Neocolonialism

mokraTrawa dnia 7 stycznia, 2013 o 12:14    6 

Przeglądam co tam na Kickstarterze słychać i moim oczom ukazało się takie cudo.

Jesteśmy pozbawionym skrupułów kapitalistą i pragniemy władzy! Jak największej władzy. W tym celu będziemy przekupywali parlamenty państw, fałszowali wybory, manipulowali organizacjami finansowymi, wykorzystywali klasę robotniczą. Aby mieć na to wszystko fundusze prowadzimy własne interesy, najczęściej szemrane.

 

 
Tak będzie wyglądać mapa:
bb3e75aeb3fe12fb34bf015d39f4433a_large.png
 
Uwielbiam takie gry i jeżeli opis odpowiada prawdzie to mnie kupili. Można zobaczyć samemu jak to będzie wyglądać, gdyż wersja alpha została udostępniona do przetestowania.

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Neocolonialism

   1. deathclaws

    @mokraTrawa

    Coś nie wygląda biednie? Podejrzewam że jak się dobrze rozejrzeć to we flashu można znaleźć kilka bardziej interesujących gier ekonomiczno – strategicznych, a tutaj nie dość że wszystko jest brzydkie, to sprawia wrażenie jakby projekt miał 2 tygodnie i był bardzo, bardzo uproszczoną wersją civki.

 1. droho

  Nie wróży za dobrze to, że gra skupia się na założeniu ideologicznym, zgodnie z którym grasz złym i strasznym z definicji kapitalistą. Mogłaby być natomiast ciekawa gdyby pozwalała na rozwój swojego “imperium” zgodnie z tym co najbardziej odpowiada graczowi, a niekoniecznie potwierdza z góry założoną tezę autora 😉

Powrót do artykułu