Ten Obcy – Alien: Isolation

Nitek dnia 9 października, 2014 o 12:45    31 

Czyli archiwalny skrót streama, podczas którego wszystko poszło źle. Choć gra się nie zwiesiła, o.

O Alien Isolation wypowiem się jeszcze obszerniej, tudzież Luźne Wam przedstawię, ale póki co, szorty. Szalony montaż wpadek w jednej zaledwie miejscówce. Alien niesamowicie niejasny jest w obyciu, zwłaszcza kiedy gra się na najwyższym poziomie trudności, rzekomą miłością twórców i tak się powinno grać w Aliena. To gram. I po sześciu godzinach jestem w zdaje się czwartej misji spośród kilkunastu, cały w nerwach i roztrzęsiony emocjonalnie. Także z tematem, i Obcym, jeszcze się spotkamy, chyba. Za jakiś rok, jeśli w ogóle dobrnę do końca.

Sam normal sprawdzaliśmy też. Mocna różnica i stanowcza nuda.

Reflink do Aliena, cena gry w nim, kliknij, wesprzyj

Korzystając z okazji archiwum streamowych, na Jutubach zalega także obszerny już tasiemiec spod znaku jak grać w Endless Legend. Zostało kilka odcinków, a poniżej wstępniak do całej histerii.

 

Dodaj komentarz31 myśli nt. „Ten Obcy – Alien: Isolation

 1. Beti

  Kolega oglądał jak grasz we wtorek i dzięki temu jest już gdzieś tam daleko po jednej zarwanej nocce 😉 Rano odebrałam jego wiadomość, w której napisał, że ominął “świecące oczy”, wszedł do wentylacji i widzi na czujniku ruchu coś szybko poruszającego się i że ma mega pikawę hehehe

 2. merle

  Hmm.. Symulator siedzenia w szafce?

  Wygląda klimatycznie nawet, ale czy takie giniecie ciągle nie jest męczące na dłuższą metę?

  w ign walneli jakaś słaba ocenę i mówili żeby hard poziomu nie dotykać bo jest blee
  Mam nadzieje ze w luźnych będą różnice pomiędzy poziomami trudności, bo ciekaw jestem jak to wygląda

 3. thesheep

  Pan Pasterz kazał mi napisać komentarz:
  “Co to za wprowadzanie widza w błąd. Na screenie są dziewczynki, a w filmiku nie ma, szukam i szukam. Następnym razem proszę umieścić zapowiedzanie dziewczynki przez całą minutę w wideo, do kontemplacji.”
  Koniec komentarza.

Powrót do artykułu