Overcooked – gdzie kucharki cztery

Nitek dnia 21 lipca, 2016 o 13:13    0 

Tam zabawy od cholery. W sumie to nawet pasuje.

Rozgotowani to zabawa dla czworga właśnie, bo tyle dostępnych jest rąk do pracy, choć spokojnie można zagrac we dwójkę, czy nawet w pojedynkę, choć przy stricte party game i domyślnej populacji kuchni większej niż samotnik, może nie być to najlepszym rozwiązaniem. Overcooked (oficjalna www) to typowy kanapowiec, gra obsługująca wiele osób w jednym pomieszczeniu, uzbrojonych w kontrolery do wspólnej zabawy. Całość zapowiada się całkiem zabawowo, przynajmniej w trybie co-op, bo całą kampanię składająca się z dwudziestu paru poziomów będzie można przejść z kimś, ale poza tym i versus będzie dostępny.

Ale jak w to się? Łatwizna. kucharze muszą gotować, przyrządzać potrawy według przedstawianych receptur, pilnować, by nie wywaliło kuchni w powietrze, serwować potrawy i szorować patelnie. Łatwizna? Gesslerowa być może jest z nas dumna.

No to jak. Dwóch kucharzy, ja i Bea, kuchnie o dziwnej architekturze i miejscówkach, w których są umieszczone (bujający się statek zmieniający układ umeblowania), natarczywi klienci i cebulowe zupy. Tak było.

Nagranie powstało podczas nieregularnych sesji Kanapowców, podczas których na streamie (www.hitbox.tv/nitek) sprawdzamy od czasu do czasu zabawy we dwoje na jednej kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Overcooked ma premierę 3 sierpnia.

Zapis pochodzi z wersji na PS4

Dodaj komentarz