Luźne gadki – Vanish Alfa

Nitek dnia 21 grudnia, 2013 o 18:00    24 

Proszę, zakopcie to w ogródku zanim się rozprzestrzeni.

Gdzieś potknąłem się o tę grę w internetach. Nie wiem czy to dobrze, ale postanowiłem też, że się z Wami nią podzielę. Przed Waszymi spojówkami Vanish, szalenie pokopana gra o błądzeniu w losowo generowanych korytarzach, które zmieniają swój układ w trakcie rozgrywki. Eh.

Ze względu na pornograficzną naturę filmików (uja widać), podkręćcie jasność, bo na drugie podejście do tematu nie jestem jeszcze gotowy. Poniżej także ankieta. Testowałem Dailymotion ze względu na kastrację jakości urządzaną przez Twoją Tubę. Dajcie znać, która opcja wypada lepiej. Może czas się przesiąść.

Zatem pieluchy na miejsca, biegniemy. Zalecam ciemny pokój i słuchawki na uszy. Mimo, że krzyczę. Filmik jest podwójnie rozjaśniany. Ciemniejsza wersja do obejrzenia TUTAJ.


Luźne gadki – Vanish Alfa – gikz.pl Nitek przez nitekk

No i mięso. Link do Vanish za friczko. Smacznego.

W ogóle YouTube przeszedł dzisiaj sam siebie i komuś wykosił video z GTA IV w którym słychać było syreny policyjne. Według Tuby syreny brzmiały jak pościg policyjny z jazzowego utworu Sonny Rollins –  St. Thomas. Jacy głupi ci Rzymianie. Pomijam już fakt, że jeden z twórców trailera do własnej gry także dostał po piętach od YT. Pogłupieli.

Dodaj komentarz24 myśli nt. „Luźne gadki – Vanish Alfa

  1. Goblin_Wizard

   @projan

   U mnie to samo. Błąd występuje tylko na gikzie. Jak przejdę na Dailymotion filmik wyświetla się poprawnie. Wnioski wyciągnijcie sobie sami. Testowane na Operze z nastoma pluginami 😛
   EDIT
   Pomimo tego jestem zdecydowanie za Dailymotion. Chodzi znacznie płynniej niż YT.

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @betterstranger

   eksploracja randomowo generowanych korytarzy, które zmieniają układ w trakcie rozgrywki. To oraz ucieczka przed jakimś pasztetem psycholem, którego muśnięcie kolanem oznacza koniec gry.
   Wszystko to w iście relaksujących warunkach nieustannie wpompowywanej adrenaliny do żył i napinaia skóry do takiego poziomu, że byłe BU! i człowiek wszystkie włosy gubi. A takich momentów jest bez liku.
   Oczywiście trzeba stamtąd uciec. – good luck, have fun.

   Na samym dole jest link – sprawadź sam. DRM Free i za free.

 1. Goblin_Wizard

  Takie gry jakoś za bardzo na mnie nie działają. Dużo bardziej ciśnienie podnosiły mi jęki Nitka w czasie rozgrywki. Podnosiły mi to ciśnienie w podobny sposób jak kobieta siedząca obok kierowcy i krzycząca do ucha komentarze w stylu” Uważaj!”, “Zwolnij! Nie pędź tak!”, “AAAaaaaAAA… on zaraz w nas uderzy!”. 😉 Ale filmik fajny. Ja jakoś nie potrafię tak przeżywać gier.

Powrót do artykułu