Hidden Folks – znajdź je wszystkie

Nitek dnia 25 lutego, 2017 o 8:40    1 

Weź w miarę prosty sposób na zabawę i ubierz go w najlepszą oprawą dźwiękową na jaką cię stać – profit. Albo Hidden Folks, które rozbawi każdego.

Zabawa bowiem jest niezwykle prosta. Oto przed Wami czternaście ręcznie narysowanych plansz, na których pochowało się wiele osób, bądź przedmiotów do odszukania. A to na ratunek przed świniami czeka trufla, a to wśród rześkich krów na farmie należy odszukać wypranego z  emocji sztucznego byka Bartka i wiele, wiele innych, bo aktywnych elementów wiodących do najlepszych wyników jest tu sto dwadzieścia. Niby niezbyt wiele, ale przez niecodzienny sos w jakim Hidden Folks się pławi, będziecie klikać w zbyt wiele rzeczy, niż byście chcieli.

Po pierwsze gra wypada niezwykle oryginalnie na tle wszelkich innych produkcji oferując monochromatyczną oprawę, wielkie plansze i niezwykle pieczołowicie oddane szczegóły. Po drugie, dźwięk. Miazga absolutna, mistrzostwo onomatopei, stworzone najpewniej w warunkach przekraczających wszelkie warunki trzeźwości. Autystyczne krokodyle, małpy w wielu tonacjach, farma strusi, nit nit brzmiące w dość wyluzowany sposób spod maski zaparkowanego nieopodal farmy traktora, pies z chrypą, czy samo menu główne i gdziekolwiek nie klikniesz, synek, wprawiające w ruch całą maszynę do beat boxu to istny majstersztyk.

Odwalone na tyle, że po chwili nie wiadomo czy przyszedłeś tu wszystkich odnaleźć i wyklikać, czy posłuchać. Posłuchać, targając niebezpiecznie bebechem nieprzerwanymi salwami śmiechu. O ile lubisz.

Podesłał producent. Gra poza PC dostępna jest także na iOS, a w przyszłości trafi też na Androida.

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Hidden Folks – znajdź je wszystkie

Powrót do artykułu