Genital Jousting – proszę kaszlnąć

Nitek dnia 20 listopada, 2016 o 13:54    13 

Cóż za spokojna niedziela. Boing, już nie.

Zasadniczo zdaje sobie sprawę, że każdy drwi z Genital Jousting, deklarując swoją moralność i praworządność, że WTF. Jednakowoż ruszcie przez chwilę, Moi Drodzy, głowami (pun intended) i pomyślcie, co by było, gdyby tego razu na imprezie zamiast palić firany, w osiem osób patrzylibyście na znakomicie animowane, no, wiecie, faforki. Ile byłoby radości i nic by się nie marnowało. No właśnie.

Poza tym jest czelendż. Jak wbije się dużo łapeczek filmiku, jakoś namówię do versus Beę. Słowo. No i nie zapomnijcie zrobić sobie co jakiś czas przeglądu.

Podesłał wydawca.

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Genital Jousting – proszę kaszlnąć

  1. Goblin_Wizard

   @Zebulah

   jeszcze nigdy określenie „turbogejne” nie było tak prawdziwe, jak w tym przypadku

   O to to! Z ust mi Pan to wyjął. Ta gra tak bardzo wygląda na produkt gejowskiej międzynarodówki, że trudno o hasło lepiej oddające “ducha” gry niż: “Ku..sy wszystkich krajów, łączcie się!”

  1. thewhitestar

   @powazny_sam

   Nie do końca. Reguły gry się zmieniają, na początku jest tak jak piszesz, a później dostają po punkcie tylko ci którzy dobrali się w pary robiąc 69. Strasznie mnie ta punktacja zafrapowała i obejrzałem po raz drugi żeby dociec jak to z nią jest, i tak jakoś dziwnie to wychodzi. Bo to w ogóle dziwna gra jest.

   Edit, chociaż jak teraz patrzę to stwierdzam że ch.. wie jak te punkty są liczone. Może w każdej grze inaczej.

Powrót do artykułu