Firewatch – wolny od spoilerów gikzowy stream i archiwum na YouTube dla spóźnialskich

Nitek dnia 5 lutego, 2016 o 22:38    5 

Bez spoilerów, bo build specjalnie przystosowany do streamów, przed premierą. Chodźcie chyżo.

Dla zapominalskich zapis streama wrezuciłem na YT, więc można przycupnąć i obejrzeć na spokojnie.

Stream odbywał się na www.hitbox.tv/nitek, tak jak dzieje się to w innych dniach w godzinach ~22:00-0:30, w weekendy trochę dłużej.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Firewatch – wolny od spoilerów gikzowy stream i archiwum na YouTube dla spóźnialskich

 1. lemon

  Oglądałem wczoraj. Dobrze napisane i świetnie odegrane dialogi (czyli to samo, co podoba mi się w SOMA), ale coś mi się zdaje, że nie zobaczymy w Firewatch żadnej postaci z bliska (poza kawałkami głównego bohatera).

  Ten “streamowy” build powinien być dostępny dla wszystkich w charakterze dema.

 2. emperorkaligula

  Dzięki za pierwsze 20 minut które wczoraj przegapiłem. Zajarałem się duża ilością dobrych dialogów – na gameplay nawet nie patrzyłem tylko cieszyłem się rozmowami, no i te zalążki intrygi – nom nom nom 🙂

  Szczególnie mnie cieszy ta ilość dialogów/textu po wczoraj odpalonym Sherlock Holmes Crimes and Punishments gdzie dedukcja jest fajna, śledztwo daje radę, ale dialogów nie ma… ot rzucam jakim 1 zdaniem które wydedukowałem, a npc strzela karpika + ” skąd wiesz holmsie?”. nie próbują się tłumaczyć, nie kręcą… czuję się jakbym grał w ubogiego Milesa Edgewortha – gdzie mogłem każdy przedmiot każdemu pokazać i posłuchać różnych opinii, gdzie próbowali mnie okłamać itd. nie tego oczekiwałem, oj nie. ale gram dalej może kolejne sprawy będę lepsze.

  jakiego szerlocka polecacie jako następna przygodówkę ? bo sporo gier wyszło z detektywem od Frogwares, a klimacik jest dobry i będzie mi się chciało więcej.

Powrót do artykułu